www.parfémyYodeyma.cz

Givenchy Gentleman toaletní voda 100 ml

Tento levný kus Givenchy Gentleman toaletní voda 100 ml od našeho známého výrobce Givenchy máte možnost nakoupit na našich stránkách nyní za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za super cenu 3 100 Kč.
EAN: 3274872347298
Givenchy Gentleman toaletní voda
Ověřit dostupnost
Značka: Givenchy
3 100

Dům Givenchy čerpá inspiraci ze sedmdesátých let. Zcela nová vůně navržená pro moderního gentlemana. Ale co dnes znamená být gentleman 21. století? Především je to elegance spojená s mužností ve svůdné kombinaci sebevědomí v kontrastu s jemností. Gentleman je silný, citlivý, svobodný a hedonista.
Neočekávané květinové spojení. Klasické nóty levandule se promění v ušlechtilý kosatec který tvoří srdce vůně. Sladká hruška dodává vůni netypickou něhu. Elegantní strukturu této nové, dřevité květinové fougère vůni dodává akord kůže. S těmito ingrediencemi a silnou charakteristikou se značka Givenchy odvážila nabídnout delikátní vůni, která vytváří nadčasovou stopu pro moderního muže.
Oproti originální vůni z roku 1975, akordy pačuli a kůže vytváří charakter nové dřevité květinové fougère vůně. Je dokonalé spojení vybraných ingrediencí, které vytváří silný charakter pro moderního může, který vyzařuje dokonalost, bez toho, aniž by se snažil