www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Anti-Pollution Shampoo jemný mycí šampon 230 ml

Diskontní produkt GOSH COPENHAGEN Anti-Pollution Shampoo jemný mycí šampon 230 ml s osvědčenou značkou GOSH COPENHAGEN jednoduše seženete právě napořád výhodně. Právě nyní za 229 Kč.
EAN: 5711914109837
GOSH COPENHAGEN Anti-Pollution Shampoo jemný mycí

Když jsou vlasy pravidelně vystaveny chemickému ošetření a úpravě horkým vzduchem, stávají se hrubé a zkřehlé. To stejné s vlasy dělají i každodenní agresory z vnějšího prostředí, konkrétně sluneční záření a nečistoty v ovzduší. Tyto škodliviny napadají vlasové proteiny a lipidy, což vede k oxidaci aminokyselin a následnému poškození povrchu vlasu.
Jemný mycí šampon z nové linie vlasové péče Anti-Pollution od Gosh pomáhá poškozený povrch napravit a navrátit vlas do jeho původního hydrofobního stavu, ve kterém je poddajný, dobře upravitelný a zdravím zářící.
Účinné látky:CITYGUARD + – komplex látek skládající se ze dvou složek mořského původu:• OBOHACENÁ MOŘSKÁ VODA s energizujícími vlastnostmi• OLIGOALGINÁT Z MOŘSKÉ ŘASY s vysokou molekulovou hmotností, který vytváří na povrchu epidermu neviditelný ochranný a léčebný štít. Směrem k vnějšímu prostředí zabraňuje průniku nečistot a směrem k vnitřnímu dodává vláhu a potřebné prvky z obohacené mořské vody.
Jak používat:Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy a jemně vmasírujte do vlasů i pokožky. Poté důkladně opláchněte. Šampon je vhodný pro každodenní použití.