www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Argan Oil Dry Shampoo suchý šampon 150 ml

Tento nejprodávanější produkt GOSH COPENHAGEN Argan Oil Dry Shampoo suchý šampon 150 ml od naší známé značky GOSH COPENHAGEN lze zakoupit právě teď u nás za outletovou cenu! Nabídky od 199 Kč.
EAN: 5711914079123
GOSH COPENHAGEN Argan Oil Dry Shampoo
Ověřit dostupnost
199 249 Kč Sleva -20%

VDECHNĚTE SVÝM VLASŮM SVĚŽEST A OBJEM. NECHTE JE POPADNOUT DRUHÝ DECH BEZ TOHO, ANIŽ BYSTE JE IHNED VYSTAVOVALI MYTÍ.
Podle odborníků si stále více z nás stěžuje na nekvalitní, oslabené a zcitlivělé vlasy bez života. Na vině může kromě genetiky, vnějších agresorů, nevhodného stylingu a barvení být i fakt, že jsme si navykli na příliš časté mytí vlasů. Tato potřeba je vysoce individuální a přesné časové rozpětí nelze jednoznačně stanovit. Zamyslete se s námi a zkuste oddálit mytí alespoň o den nebo dva díky dánským suchým šampónům s veganským složením. Kromě toho, že pohlcují mastnotu, příjemně voní a osvěžují pokožku, umí vlasům dodat i na objemu a vytvořit tak nenucený plážový look. Na výběr je z několika variant.
Benefity:

expresní osvěžení vlasů
oddálí mytí o den až dva
dodává objem a lehký styling
podporuje udržitelný a šetrný životní styl
s obsahem arganového oleje

Jak používat:
Dry Shampoo nanášejte zásadně do suchých a pročesaných vlasů. Udělejte si pěšinku, šampon protřepejte a vstříkněte do vlasů ze vzdálenosti alespoň 30 cm. Poté udělejte pěšinku v další části hlavy a takto postupuje po celé hlavě. Po skončení vlasy ještě jednou lehce pročeště pro přirozený vzhled.