www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Blending Brush Set sada blender štětců – 5ks 5ks

Unikátní a oblíbený kousek GOSH COPENHAGEN Blending Brush Set sada blender štětců - 5ks 5ks od výrobce se zárukou kvality GOSH COPENHAGEN najdete v naší aktuální nabídce opravdu výhodně. V akci od 1 190 Kč.
EAN: 5711914102418
GOSH COPENHAGEN Blending Brush Set  sada

Sada 5 luxusních „blender“ štětců pro velmi precizní aplikaci a profesionální výsledek. Ultra jemné štětiny zajišťují luxusní a vysoce komfortní průběh aplikace. Díky syntetickým štětinám se snadno vymývají, udržují a jsou hypoalergenní. Štetce jsou vhodné pro vegany.
SADA OBSAHUJE:ALL-OVER FACE BRUSH – k aplikaci báze, make-upu, pudru i bronzeru na celou plochu tváře.SCULPTING BRUSH – pro jemné konturování a tvarování obličeje, vhodné pro konturovací produkty, bronzery a tvářenky.EYE SHADOW BRUSH – speciálně tvarovaný pro oční víčko, vhodný pro aplikaci stínů, korektorů i podkladových bází pod stíny.LINER BRUSH – pro přesnou aplikaci v linii, vhodný pro rozpracování očních linek, ke zvýraznění obočí nebo k projasnění linie okolo rtů.SHADING BRUSH – pro přesnou aplikaci a rozpracování kruhovými pohyby, vhodný pro stínování oka v očním záhybu, projasnění koutku oka a lokální aplikaci rozjasňovače.
Použití :
Nanášejte jemnými krouživými pohyby. Při každodenním používání doporučujeme alespoň jednou za 14 dní umýt štětec ve speciálním mýdle nebo s pomocí jakéhokoli olejového produktu.