www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN I´m Blushing tvářenka – 002 Amour 5,5 g

Neodolatelný produkt GOSH COPENHAGEN I´m Blushing tvářenka - 002 Amour 5,5 g od dodavatele s dobrým jménem GOSH COPENHAGEN máte možnost nakoupit aktuálně na našich stránkách za skvělou cenu! Právě teď za cenu 299 Kč.
EAN: 5711914143459
GOSH COPENHAGEN I´m Blushing  tvářenka -

Získejte přirozeně zdravý a dokonale rozzářený vzhled s jedním z nových I´m Blushing odstínů! Mono tvářenka je lehká, přesto s intenzivním barevným pigmentem, který propůjčuje tvářím odvážný výraz a činí je středem pozornosti v tom nejlepším možném světle.
• přirozené barva a zdravé začervenání• lehká a hedvábná textura• příjemný, vláčný a bezchybný finiš• bez parfemace• vegan
APLIKACETvářenku nanášejte menším kulatým nebo zkoseným štětcem, ideálně použijte Blusher Brush nebo Contour Brush od Gosh. Naberte dostatečné množství, poté štětec vždy jemně oklepejte a teprve potom nanášejte jemnými tahy na tvář. Předejdete tak nechtěnému nánosu barvy.
A jak na výběr odstínů?ZLATAVÝ A ŽLUTÝ PODTÓN PLETI – zvolte oranžové, případně růžové odstíny s červeným pigmentem. Rozjasní a ozdraví barevný tón pleti.RŮŽOVÝ A ČERVENÝ PODTÓN PLETI – doplňte barvu se světle růžovými odstíny nebo vyzkoušejte broskvovou či moka k vyvážení červené.FIALOVÝ A MODRAVÝ PODTÓN PLETI – vybírejte živé oranžové nebo růžové odstíny, které neutralizují přirozený tón pleti.