www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Just Click It! Mascara Water Resistant řasenka water resistant 10 ml

Výjimečný a žádaný kousek GOSH COPENHAGEN Just Click It! Mascara Water Resistant řasenka water resistant 10 ml od značky GOSH COPENHAGEN můžete získat zde skutečně levně. Ve skvělé akci za 329 Kč.
EAN: 5711914179458
GOSH COPENHAGEN Just Click It! Mascara Water Resistant

Smějte se až k slzám!
Některé dny zkrátka nejdou podle plánu, ale vy si je můžete užít se vším, co k nim patří. Nová varianta bestsellerové řasenky Just Click It! Mascara má název Water Resistant, což znamená, že odolá jakékoli formě vlhkosti. Vyběhněte do deště a smějte se až k slzám, nové složení s prestižní známkou Allergy Certified vás ochrání před rozmazáním.
Benefity:

expresní nalíčení díky uzávěru na jedno kliknutí
water resistant – odolá vlhkosti (potu, slzám, kapkám deště)
mimořádný objemový efekt
vhodná pro citlivé oči
perfektně oddělené řasy
snadné odlíčení běžným odličovačem
známka Allergy Certified
veganské složení

WATERPROOF nebo WATER RESISTANT – jak si vybrat?
Hlavní rozdíl je v tom, jak velkou expozici vodě řasy vydrží. Jinými slovy, pokud byste se chtěla potápět, je nutné sáhnout po řasence voděodolné, tedy waterproof. Následně ji ale musíte odlíčit patřičným odličovačem pro voděodolný make-up. Varianta water resistant si poradí s běžnou vlhkostí v podobě slz či potu anebo s kapkami deště, a navíc ji snadno odlíčíte běžným odličovačem.
Jak používat?
Zmáčkněte na klikací uzávěr pro otevření a naneste řasenku na celou délku řas od kořínků ke konečkům. Řasy pročeště cik cak pohybem a v případě potřeby naneste další vrstvy pro dosažení požadované intenzity. Řasenku nanášejte jako poslední krok při líčení očí. Každý večer řasenku pečlivě odmalujte vhodným odličujícím přípravkem.