www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Lash Lift Mascara řasenka pro maximální pozvednutí a natočení řas 6 ml

Povedený výrobek GOSH COPENHAGEN Lash Lift Mascara řasenka pro maximální pozvednutí a natočení řas 6 ml od výrobce s dobrým jménem GOSH COPENHAGEN snadno seženete v naší aktuální nabídce v bezva akci! Nyní pořídíte za 499 Kč.
EAN: 5711914188320
GOSH COPENHAGEN Lash Lift Mascara řasenka pro maximální

Pozvedněte své cíle do nebeských výšin s řasenkou Lash Lift Mascara. Je první řasenkou svého druhu, čímž otevírá zcela novou kategorii v oblasti líčení očí. Její inspirací je úspěšný bestsellerový laminační gel na obočí Brow Lift Lamination Gel této značky, který na jaře 2022 získal prestižní ocenění Danish Beauty Award v kategorii Inlfuencer´s Choice.
Její hlavní předností je nekompromisní natočení řas díky dvoufázové aplikaci. V prvním kroku do řas aplikujete speciální látku, které jakoby řasy laminuje, v druhém je kartáčkem „přidržíte“ v požadovaném tvaru a výši. Po pár vteřinách docílíte požadovaného a dlouhotrvajícíh efektu.
Benefity:

perfektní alternativa k salónnímu ošetření řas
snadná aplikace a bezchybný profi výsledek
produkt má prestižní známku Allergy Certified
veganské složení bez parfému
vyrobeno v Dánsku

Jak používat?

Ještě před samotnou aplikací doporučujeme natočit řasy s pomocí kleštiček na řasy.
Otevřete víčko řasenky a naneste ji důkladně po celé délce řas, od konečků až po kořínky, od vnějšího koutku až po vnitřní
Poté kartáček zašroubujte zpět a víčko otevřete, objeví se vám suchý kartáček, se kterým řasy ihned po nanesení řasenky pozvedněte do požadované výše
Počkejte 5 až 10 sekund a takto pokračujte dál po celé linii řas.