www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Mix & Fix Colour Drops barevné korekční kapky – 003 Purple 30 ml

Hodně prodávaný výrobek GOSH COPENHAGEN Mix & Fix Colour Drops barevné korekční kapky - 003 Purple 30 ml od značky GOSH COPENHAGEN lze koupit tady teď extra se slevou! Ceny již od 99 Kč.
EAN: 5711914120566
GOSH COPENHAGEN Mix & Fix Colour Drops  barevné
Ověřit dostupnost
99 459 Kč Sleva -78%

UNIVERZÁLNÍ A MULTIFUNKČNÍ KAPKY, DÍKY KTERÝM MŮŽETE UPRAVIT TÓN SVOJÍ PLETI NEBO JAKÉHOKOLI TEKUTÉHO PRODUKTU.
Mix & Fix Colour Drops se přizpůsobí všem tekutým produktům, ať už jde o make-up, BB krém nebo třeba podkladovou bázi. Díky silné pigmentaci pozmění odstín jakéhokoli typu produktu, a vy si tak můžete užívat profesionální výsledek. Máte světlý make-up a vyrážíte na dovolenou, nebo jste se rozhodla investovat do drahého produktu, který vám barevně úplně nesedne? Díky multifunkčním kapkám opravíte jakoukoli barvu. Navíc mají vysoce hydratační složení obohacené o výtažek z květu třešně a hydrasalinol (olej ze slanorožce mořského), které zanechávají vláčný finiš a nevysušují ani nepozměňují hydratační vlastnosti původního produktu.
ODSTÍN 003 PURPLE – fialová barva neutralizuje zažloutnutí a projasňuje mdlou a unavenou pleť.
Použití :
Naneste kapku tekuté fialové barvy buď lokálně na vybrané partie obličeje (na lícní kosti, na střed nosu, čelo a bradu) nebo jej přimíchejte k jakémukoli tekutému produktu (krém, podkladová báze, BB/ CC krém, make-up), výsledkem bude celkové projasnění unavené a mdlé pleti. Oba produkty smíchejte na hřbetu dlaně, a poté aplikujte běžným způsobem na tvář. V případě lokální aplikaci doporučujeme použít štětec č. 015 Concealer Brush nebo menší štětec pro přesnější aplikaci č. 029 Lip/ Eye Brush.