www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Rose Oil Conditioner výživný vlasový kondicionér 230 ml

Unikátní a oblíbený výrobek GOSH COPENHAGEN Rose Oil Conditioner výživný vlasový kondicionér 230 ml od známé kvalitní značky GOSH COPENHAGEN pohodlně pořídíte v aktuální nabídce extra se slevou. Nabídky od 229 Kč.
EAN: 5711914157449
GOSH COPENHAGEN Rose Oil Conditioner výživný

Nová linie dánské vlasové péče GOSH COPENHAGEN se vrací k ingredienci, která je po staletí známá nejen svojí typickou vůní evokující něhu a péči, ale také pro svoje mimořádné účinky, pro které se k ní v poslední době upírá stále více pozornosti. Olej extrahovaný z pravé damašské růže oplývá řadou benefitů, především v boji s mastící se pokožkou hlavy. V šamponu najdete kromě tohoto blahodárného oleje také panthenol, v kondicionéru pak komplex minerálů, vitamínů a antioxidantů. Celá linie má veganské složení vyrobené v Dánsku.
Složení:Olej z damašské růže – má antiseptické, adstringentní a zjemňující vlastnosti poskytují mimořádnou péči pokožce hlavy, která je klíčem k růstu zdravých a pěstěných vlasů. Olej pomáhá redukovat tvorbu mazu a udržet vlasy déle svěží.
Použití:Naneste malé množství kondicionéru na umyté vlasy a jemně vmasírujte do délek i konečků vlasů. Nechejte pár minut působit a poté důkladně opláchněte.