www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Rose Oil Shampoo jemný vlasový šampon 230 ml

Hodně prodávaný kus GOSH COPENHAGEN Rose Oil Shampoo jemný vlasový šampon 230 ml od známého výrobce GOSH COPENHAGEN jednoduše seženete aktuálně na našich stránkách v bezva akci. Nabídky již od 229 Kč.
EAN: 5711914157395
GOSH COPENHAGEN Rose Oil Shampoo jemný

Nová linie dánské vlasové péče GOSH COPENHAGEN se vrací k ingredienci, která je po staletí známá nejen svojí typickou vůní evokující něhu a péči, ale také pro svoje mimořádné účinky, pro které se k ní v poslední době upírá stále více pozornosti. Olej extrahovaný z pravé damašské růže oplývá řadou benefitů, především v boji s mastící se pokožkou hlavy. V šamponu najdete kromě tohoto blahodárného oleje také panthenol, v kondicionéru pak komplex minerálů, vitamínů a antioxidantů. Celá linie má veganské složení vyrobené v Dánsku.
Složení:Olej z damašské růže – má antiseptické, adstringentní a zjemňující vlastnosti poskytují mimořádnou péči pokožce hlavy, která je klíčem k růstu zdravých a pěstěných vlasů. Olej pomáhá redukovat tvorbu mazu a udržet vlasy déle svěží.
Použití:Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy a jemně vmasírujte do vlasů i pokožky. Poté důkladně opláchněte. Šampon je vhodný pro každodenní použití.