www.parfémyYodeyma.cz

GOSH COPENHAGEN Rose Oil Shampoo jemný vlasový šampon 450 ml

Výjimečný a žádaný kousek GOSH COPENHAGEN Rose Oil Shampoo jemný vlasový šampon 450 ml s pečetí kvality od značky GOSH COPENHAGEN můžete pořídit zde teď ve výprodejové akci. Aktuálně v akci od 349 Kč.
EAN: 5711914157371
GOSH COPENHAGEN Rose Oil Shampoo jemný

Nová linie dánské vlasové péče GOSH COPENHAGEN se vrací k ingredienci, která je po staletí známá nejen svojí typickou vůní evokující něhu a péči, ale také pro svoje mimořádné účinky, pro které se k ní v poslední době upírá stále více pozornosti. Olej extrahovaný z pravé damašské růže oplývá řadou benefitů, především v boji s mastící se pokožkou hlavy. V šamponu najdete kromě tohoto blahodárného oleje také panthenol, v kondicionéru pak komplex minerálů, vitamínů a antioxidantů. Celá linie má veganské složení vyrobené v Dánsku.
Složení:Olej z damašské růže – má antiseptické, adstringentní a zjemňující vlastnosti poskytují mimořádnou péči pokožce hlavy, která je klíčem k růstu zdravých a pěstěných vlasů. Olej pomáhá redukovat tvorbu mazu a udržet vlasy déle svěží.
Použití:Naneste malé množství šamponu na mokré vlasy a jemně vmasírujte do vlasů i pokožky. Poté důkladně opláchněte. Šampon je vhodný pro každodenní použití.