www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair Eye Serum sérum na oční kontury, oční víčka a řasy 20 ml

Tento kvalitní a žádaný výrobek Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair Eye Serum sérum na oční kontury, oční víčka a řasy 20 ml originál od výrobce Guerlain je k sehnání zde teď právě trvale výhodně. Výhodně za skvělou cenu 3 400 Kč.
EAN: 3346470617971
Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair Eye Serum sérum
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 400

Oční sérum Double R Renew & Repair, inspirováno dermokosmetickou péčí, kombinuje sílu dvou exkluzivních technologií, které v jediném kroku rozjasňují a upravují oční okolí – oční kontury, oční víčka a řasy. Složení obsahuje 95 % složek přírodního původu¹.
1. RENEW – složka aktivující rozjasnění očí:Působí v srdci epidermis, intenzivně rozjasňuje pleť a viditelně oživuje mladistvost očního okolí, díky složení obohacenému o koncentrát bílého medu a komplexu proti únavě.
BÍLÝ MED OBNOVUJÍCÍ ZÁŘIVOST²Bílý med, který podle výzkumu Guerlain obnovuje zářivost pleti v očním okolí a aktivuje její jas. Působí na mechanismy hyperpigmentace a zaměřuje se tak na hnědé, nebo pigmentové, tmavé kruhy zodpovědné za ztmavnutí očního okolí.
KOMPLEX PROTI ÚNAVĚKombinace účinku dvou aktivních složek vycházející z výzkumu Guerlain:- Kyselina hyaluronová: fragmentována pro optimální proniknutí hluboko do pokožky, přináší hydratační účinky a podporuje regeneraci pleti.- Peptid: podporuje rychlé zotavení z příznaků únavy, zaměřuje se na cévní tmavé kruhy v očním okolí vyvolané nedostatkem spánku a únavou, působí proti otokům.
Oční okolí se intenzivně rozjasní, oční kontury se vyhladí, otoky a tmavé kruhy se viditelně zmírní a poruchy pigmentace v očním okolí se zmenší.
2. REPAIR – regenerační složení s liftingovým účinkem:Kombinuje sílu technologie Dynamic Blackbee Repair s bio-polyfermentovanými medy, které přináší pleti viditelné zpevnění².
POLYFERMENTOVANÝ MED ZPEVŇUJÍCÍ POKOŽKUMed, sesbíraný z ostrovů Ouessant a Ikaria, je pomocí 10 mikroorganismů a více než 300 reakcí přeměněn na nové silné aktivní složky působící proti stárnutí, prostřednictvím patentované metody polyfermentace³. Aktivní složky jsou obohaceny o 31 % nových molekul a vykazují bezprecedentní⁴ vypínací účinek v oblasti očí, který se zaměřuje na původ vzniku vrásek a propadlých tmavých kruhů.
TECHNOLOGIE DYNAMIC BLACK BEE REPAIRTato technologie kombinuje nejúčinnější včelí produkty, vycházející z výzkumu Guerlain: výjimečný med černých včel z ostrova Ouessant (Bretaň, Francie) obohacený o tři další druhy medu z panenských ostrovů (Korsika, Ikarie, Alandy) a směs exkluzivních francouzských mateřích kašiček. Tato exkluzivní technologie, inspirovaná nejnovějšími objevy v oblasti neurologie, urychluje přirozené samoopravné mechanismy pokožky.
Mladistvé struktury epidermu se znovu napínají, oční okolí se zdá být otevřenější a viditelně vypnuté.
¹Výpočet na základě mezinárodní normy ISO 16128, včetně vody. Zbývajících 5 % pomáhá optimalizovat integritu složení v průběhu času a jeho smyslovou strukturu²In vitro test složek³Francouzský patent č. FR219/13610 ze dne 12. 2. 2019 a PCT/IB2020/061310 ze dne 1. 12. 2020⁴Pro Guerlain“

JAK POUŽÍVATSérum nanášejte ráno a večer na celé oční okolí – oční kontury, oční víčka a řasy. Dodržujte doporučenou techniku aplikace, kterou používají kosmetičky v salonech Guerlain.
ROZJASNĚTE OČNÍ OKOLÍ1. Zredukování nateklých a tmavých kruhů:Zahřejte jednu dávku séra mezi konečky prstů. Třemi prsty, střídavě jednou a pak druhou rukou, nanášejte podél kontur oka od vnitřního koutku směrem ke spánku, aby došlo k odvodnění. Celou proceduru proveďte vždy na jednom oku, než přejdete k druhému.
2. Aktivace mikrocirkulace:Konečky prstů jemně a lehce poklepávejte sérum pod okem od vnitřního koutku směrem ven a pak opačným směrem.
POZVEDNĚTE OČNÍ OKOLÍ1. Odstranění očních vrásek:Pro první techniku položte ruku za hlavu a ukazováček, prostředníček a prsteníček přiložte na protější spánky. Posuňte konečky tří prstů vodorovně směrem od oka ven. Pro druhou techniku položte tři prsty druhé ruky pod první ruku tak, aby konečky prstů byly proti sobě. Pohybujte prsty svisle směrem od sebe (nahoru nebo dolů podle dané ruky) podél celé oblasti vnějšího koutku oka.
2. Otevření očí:Položte prostředníček pod obočí a prsteníček pod oko. V pozici nůžek přejíždějte směrem ke spánkům, abyste otevřeli oči. Zastavte se u spánků a oběma prsty je vyhlaďte směrem ven.
3. Tvarování očí:Položte plochu dlaně pod každé oko a vyhlaďte oční kontury směrem ven. Při každém pohybu naneste produkt horní částí dlaně na řasy.