www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Abeille Royale Honey Treatment Night Cream noční krém 50 ml

Výjimečný a žádaný produkt Guerlain Abeille Royale Honey Treatment Night Cream noční krém 50 ml od kvalitního výrobce Guerlain lze nakoupit u nás nyní se slevou! Právě nyní za skvělou cenu 3 640 Kč.
EAN: 3346470618503
Guerlain Abeille Royale Honey Treatment Night Cream
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 640 4 550 Kč Sleva -20%

Honey Treatment Night Cream, noční krém inspirovaný klinickými opravnými medovými bandážemi. Obsahuje nejúčinnější včelí produkty vybrané výzkumem Guerlain, které napravují 4 viditelné známky úbytku kolagenu souvisejícího se stárnutím pleti. Vrásky jsou redukovány, pleť se stává hutnější a získává zpět svou plnost. Obličej je redefinován a vypadá viditelně mladší. Krém je vyroben pomocí protokolu formulace, který vytváří výplňovou texturu s efektem bandáže, která bezprostředně splyne s pokožkou a proniká do všech vrstev pokožky s účinnými látkami obnovujícími mládí. Honey Treatment Night Cream je znovu plnitelný s náhradní náplní.
Složení Honey Treatment Night Cream obsahuje 95 % složek přírodního původu¹. Účinnost spočívá v pokročilé technologii Dynamic BlackBee Repair, která kombinuje 4 druhy medů pro obnovu mládí a exkluzivní mateří kašičku. V kombinaci s polyfragmentovanou kyselinou hyaluronovou a pro-elastickým peptidovým extraktem dodává nejvyšší účinnost do hlubokých vrstev epidermis.
VÝJIMEČNÁ SÍLA KLINICKÝCH MEDOVÝCH BANDÁŽÍ PRO OBNOVU MLÁDÍAbeille Royale přivedla k životu intuice: biologická paralela mezi hojivými mechanismy a mechanismy pro opravu známek stárnutí. Již více než deset let se výzkum Guerlain opírá o sílu medu, který se po tisíciletí používal k hojení a léčení ran. Ve spolupráci s vědeckými experty na obnovu mládí pleti na bázi medu vytváří specializovanou péči o mladistvou pleť.
INSPIRACE LÉKAŘSKÝM PROTOKOLEM T.I.M.E.Medové bandáže působí na 4 fáze klinického procesu obnovy pleti podle protokolu T.I.M.E.:T: Tissular Polishing = odbourání odumřelých buněk ;I: Inflammation Soothing = uklidnění zánětu;M: Moisture Lock-in = udržení hydratace;E: Elasticity Renewal = obnova elasticity.Honey Treatment Night Cream je inspirován tímto protokolem a zaměřuje se na omlazující samoregeneraci pleti: pleť je vyhlazena, vyplněna a je posílena její zářivost.
¹Výpočet na základě mezinárodní normy ISO 16128, včetně vody. Zbývajících 5 % pomáhá optimalizovat integritu složení v čase a jeho smyslové vlastnosti.
JAK POUŽÍTNanášejte večer na obličej a krk po aplikaci Advanced Youth Watery Oil. Dodržujte techniku aplikace používanou profesionály péče o pleť značky Guerlain.
VYTVAROVÁNÍ: Položte pravý palec pod pravé ucho a pokrčený pravý ukazováček položte pod bradu ve tvaru háčku. S ukazováčkem proveďte hluboké vyhlazovací tahy pod čelistí od brady směrem k uchu. Opakujte tento vyhlazovací pohyb podél kontur obličeje, tváře, oblasti lícních kostí a vějířkovitých vrásek kolem očí.
ZPEVNĚNÍ KRKU A DEKOLTU: Složte dlaně v pěst a položte obě pěsti na krk pod čelist. Pomalu a s pevným tlakem provádějte vyhlazovací tahy pomocí kloubů prstů směrem dolů podél krku. Proveďte tento pohyb po celém krku a poté na dekoltu. Intenzivním stimulováním svalů v těchto oblastech se pomocí vyhlazovacích tahů pozvedají a odstraňují vrásky a linie.