www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria toaletní voda 75 ml

Tento kvalitní produkt Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria toaletní voda 75 ml od dodavatele kvalitních produktů Guerlain jednoduše můžete sehnat právě teď v naší nabídce napořád výhodně. V současnosti za 2 920 Kč.
EAN: 3346470143845
Guerlain Aqua Allegoria Bergamote Calabria toaletní
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
2 920

Kolekce vůní Aqua Allegoria je oslavou divů světa. Každá z nich vzdává hold kráse přírody a strhuje nás objevováním výjimečných ingrediencí a tónů, které ještě zdokonalili naši mistři parfuméři, kteří pro vás objevují kouzla světa vůní.
Odhalte krásu Bergamote Calabria, bergamot okořeněný kardamomem, růžovým pepřem a zázvorem. To vše ještě jemně provoní citron petitgrain zahalený do oparu bílého pižma.
„“Bergamote Calabria je sluncem zalitá pouť do srdce květinami a ovocem prosyceného aromatického bergamotu, inspirovaná krásou plantáží v Kalábrii na jihu Itálie.““ – Thierry Wasser, mistr parfumér Guerlain.
Vůně Aqua Allegoria, která je výrazným symbolem závazku značky Guerlain vůči planetě, obsahuje až 95 % složek přírodního původu*. Francouzský alkohol z červené řepy, který se používá v jejich složení, pochází ze zemědělství, které se zavázalo k odpovědnému přístupu k přírodě.
Vůně Aqua Allegoria jsou uchovávány v luxusní lahvičce se šroubovacím uzávěrem, kterou lze znovu naplnit a která je vyrobena ve Francii z nejméně 15 % recyklovaného skla. Náplň o objemu 200 ml prodlužuje životní cyklus lahvičky Aqua Allegoria, aniž by to bylo na úkor kvality. Sprej se ručně odšroubuje, aby bylo možné snadno doplnit lahvičku novou náplní, která je vybavena unikátním systémem proti vylití. Nelze ji používat samostatně a je kompatibilní pouze s plnitelnými flakonky o objemu 75 ml a 125 ml.
*90 % až 95 % složek přírodního původu v souladu s normou ISO 16128, výpočet včetně vody.