www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla parfémová voda 75 ml

Vynikající produkt Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla parfémová voda 75 ml od značky s dlouholetou historií Guerlain snadno pořídíte zrovna dneska za super cenu. Právě teď jen za 3 350 Kč.
EAN: 3346470147447
Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 350

Kolekce vůní Aqua Allegoria oslavuje divy světa. Každá z nich vzdává hold kráse přírody a pohlcuje nás objevováním výjimečných ingrediencí a tónů, které naši průkopničtí mistři parfuméři dokonale vylepšují.
Objevte Bosca Vanilla Forte, setkání vůně plovoucího dřeva s mořským vánkem, hřejivostí vanilky a trvalek s oslňujícími a omamnými akcenty slunce.
„“Bosca Vanilla Forte je vůně divoké korsické pláže na konci léta. Tóny plovoucího dřeva v moři a slané vanilky jako mohutná vlna hladící teplý písek.““ – Delphine Jelk, parfumérka Guerlain
Vůně Aqua Allegoria Forte, které jsou výrazným symbolem závazku domu Guerlain vůči planetě, obsahují více než 90 % ingrediencí přírodního původu*. Francouzský alkohol z červené řepy použitý v jejich složení pochází ze zemědělství, které se zavázalo k odpovědnému hospodaření.
Náhradní náplň o objemu 200 ml prodlužuje životní cyklus flakonku Aqua Allegoria, aniž by to bylo na úkor kvality. Ručně se snadno odšroubuje, aby bylo možné doplnit flakonek novou náplní, která je opatřena systémem proti vylití. Nelze ji používat samostatně a je kompatibilní pouze s plnitelnými flakonky o objemu 75 ml a 125 ml.
*V souladu s normou ISO 16128, výpočet včetně vody.