www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic parfémová voda 75 ml

Tento akční kousek Guerlain Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic parfémová voda 75 ml od značky s tradicí a dobrou pověstí Guerlain lze nakoupit právě nyní skutečně levně. Levně za 3 350 Kč.
EAN: 3346470144729
Guerlain Aqua Allegoria Forte Mandarine Basilic
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 350

Kolekce vůní Aqua Allegoria je oslavou divů světa. Každá z nich vzdává hold kráse přírody a strhuje nás objevováním výjimečných ingrediencí a tónů, které ještě zdokonalili naši mistři parfuméři, kteří pro vás objevují kouzla světa vůní.
Odhalte polibek slunce Mandarine Basilic Forte, zlatavou zralou mandarinku v kombinaci se svěží bazalkou, kterou nádherně doplňuje hřejivé santalové dřevo a lahodná vanilková tinktura.““Mandarine Basilic Forte je mandarinka jemně pohlazená zářivými slunečními paprsky.““ – Delphine Jelk, parfumérka Guerlain.
Intenzivní kolekce Aqua Allegoria Forte je hřejivou a okouzlující cestou do srdce divů světa: Vůně Eaux de Parfum oslavují intenzivní krásu přírody, kterou odhalují zlaté paprsky zapadajícího slunce.
Vůně Aqua Allegoria jsou uchovávány v luxusní lahvičce se šroubovacím uzávěrem, kterou lze znovu naplnit a která je vyrobena ve Francii z nejméně 15 % recyklovaného skla. Náplň o objemu 200 ml prodlužuje životní cyklus lahvičky Aqua Allegoria, aniž by to bylo na úkor kvality. Sprej se ručně odšroubuje, aby bylo možné snadno doplnit lahvičku novou náplní, která je vybavena systémem proti vylití. Nelze ji používat samostatně a je kompatibilní pouze s plnitelnými flakonky o objemu 75 ml a 125 ml.