www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver parfémová voda 75 ml

Ve slevě výrobek Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver parfémová voda 75 ml od výrobce Guerlain jde nakoupit tady teď právě za báječnou cenu! Nyní za akční cenu 3 350 Kč.
EAN: 3346470146853
Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 350

Kolekce vůní Aqua Allegoria je oslavou divů světa. Každý výtvor vzdává hold kráse přírody a ponoří nás do objevování výjimečných ingrediencí a vůní, které naši parfuméři v rámci svého výzkumu pečlivě vybírají.
Intenzivní neroli zahalené do jemného akordu fíku z Kalábrie, kde horké slunce umocňuje právě jemnou vůni neroli. Aqua Allegoria Nerolia Vetiver Forte vyzařuje lehkost, zahaluje neroli hladkým akordem fíku, hřejivým vetiverem a mandlovými tóny fazole tonka.
„“Vytvořila jsem neroli zalitou paprsky zapadajícího slunce, kterou probouzí síla vetiveru.““ – Delphine Jelk, parfumérka Guerlain
Intenzivní kolekce Aqua Allegoria Forte znamená podmanivou cestu do srdce divů světa: vůně Eau de Parfum oslavují intenzivní krásu přírody, kterou odhalují zlaté paprsky zapadajícího slunce.
Vůně Aqua Allegoria Forte, výrazný symbol závazku značky Guerlain vůči planetě, obsahují až 90 % ingrediencí přírodního původu*. Francouzský alkohol z červené řepy, který je využitý v jejich složení, pochází ze sítě farmářů zavazující se k zodpovědnému zemědělství.
Náhradní náplň o objemu 200 ml prodlužuje životnost vůní Aqua Allegoria, aniž by byla na úkor kvality. Flakon se dá lehce ručně odšroubovat pro doplnění z náhradní lahvičky, která je opatřena systémem proti vylití. Nelze ji používat samostatně a je kompatibilní pouze s plnitelnými 75ml a 125ml flakony Aqua Allegoria.
*V souladu s normou ISO 16128, výpočet včetně vody.