www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro parfémová voda 75 ml

Tento žádaný produkt Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro parfémová voda 75 ml od značky s dlouholetou tradicí Guerlain je k dostání u nás za neuvěřitelně výhodnou cenu! Levně za 3 350 Kč.
EAN: 3346470147454
Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 350

Kolekce vůní Aqua Allegoria oslavuje divy světa. Každá z nich vzdává hold kráse přírody a pohlcuje nás objevováním výjimečných ingrediencí a tónů, které naši průkopničtí mistři parfuméři dokonale vylepšují.
Objevte Rosa Palissandro Forte, v níž se kořeněná svěžest palisandrového dřeva setkává s jemností růže a intenzitou pačuli. Spojení květin a dřeva dává vůni směs síly a sofistikovanosti.
„“Rosa Palissandro Forte je poctou kráse růžového dřeva. Svěží dřevo s květinovými a kořeněnými tóny, spojené s intenzitou pačuli a santalového dřeva, zahalené do elegantního růžového závoje.““ – Delphine Jelk, parfumérka Guerlain
Intenzivní kolekce Aqua Allegoria Forte je hřejivou a pohlcující cestou do srdce divů světa: Vůně Eaux de Parfum oslavují intenzivní krásu přírody, kterou odhalují zlaté paprsky zapadajícího slunce.
Vůně Aqua Allegoria Forte, které jsou výrazným symbolem závazku domu Guerlain vůči planetě, obsahují více než 90 % ingrediencí přírodního původu*. Francouzský alkohol z červené řepy použitý v jejich složení pochází ze zemědělství, které se zavázalo k odpovědnému hospodaření.
Náhradní náplň o objemu 200 ml prodlužuje životní cyklus flakonku Aqua Allegoria, aniž by to bylo na úkor kvality. Ručně se snadno odšroubuje, aby bylo možné doplnit flakonek novou náplní, která je opatřena systémem proti vylití. Nelze ji používat samostatně a je kompatibilní pouze s plnitelnými flakonky o objemu 75 ml a 125 ml.
*V souladu s normou ISO 16128, výpočet včetně vody.