www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia toaletní voda 125 ml

Tento kvalitní produkt Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia toaletní voda 125 ml od výrobce s dobrým jménem Guerlain jednoduše můžete pořídit ještě dnes v akci. Výhodně za cenu 3 870 Kč.
EAN: 3346470143999
Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia toaletní
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 870

Kolekce vůní Aqua Allegoria je oslavou divů světa. Každá z nich vzdává hold kráse přírody a strhuje nás objevováním výjimečných ingrediencí a tónů, které ještě zdokonalili naši mistři parfuméři, kteří pro vás objevují kouzla světa vůní.
Odhalte radost Orange Soleia, veselou, slunečnou a povzbuzující vůni šťavnatého krvavého pomeranče, osvěženou mátou, růžovým pepřem a bergamotem na základu dřevitých tónů a fazolí tonka.““Orange Soleia je neobyčejná cesta sicilskými pomerančovými háji. Je to slunečná a intenzivně povzbuzující skladba složená kolem životabudícího krvavého pomeranče.““ – Delphine Jelk, parfumérka Guerlain.
Vůně Aqua Allegoria, která je výrazným symbolem závazku značky Guerlain vůči planetě, obsahuje až 95 % složek přírodního původu*. Francouzský alkohol z červené řepy, který se používá v jejich složení, pochází ze zemědělství, které se zavázalo k odpovědnému přístupu k přírodě.
Vůně Aqua Allegoria jsou uchovávány v luxusní lahvičce se šroubovacím uzávěrem, kterou lze znovu naplnit a která je vyrobena ve Francii z nejméně 15 % recyklovaného skla. Náplň o objemu 200 ml prodlužuje životní cyklus lahvičky Aqua Allegoria, aniž by to bylo na úkor kvality. Sprej se ručně odšroubuje, aby bylo možné snadno doplnit lahvičku novou náplní, která je vybavena systémem proti vylití. Nelze ji používat samostatně a je kompatibilní pouze s plnitelnými flakonky o objemu 75 ml a 125 ml.
*90 % až 95 % složek přírodního původu v souladu s normou ISO 16128, výpočet včetně vody.