www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune toaletní voda 125 ml

Nejprodávanější výrobek Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune toaletní voda 125 ml s pečetí kvality od značky Guerlain jednoduše můžete najít momentálně na našich stránkách za výprodejovou cenu. Ceny již od 3 870 Kč.
EAN: 3346470144019
Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune  toaletní
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 870

Kolekce vůní Aqua Allegoria je oslavou divů světa. Každá z nich vzdává hold kráse přírody a strhuje nás objevováním výjimečných ingrediencí a tónů, které ještě zdokonalili naši mistři parfuméři, kteří pro vás objevují kouzla světa vůní.
Odhalte citrusové povzbuzení Pamplelune, zářivou a trpkou svěžest grapefruitu umocněnou ovocným tónem poupěte černého rybízu. Pačuli propůjčuje vůni svou intenzivní smyslnost.““Pampelune je pomyslná citrusová zahrada, které dominuje grapefruit. Příměs černého rybízu dodává vůni její charakteristický ovocný rozkvět.““ – Thierry Wasser, mistr parfumér Guerlain.
Vůně Aqua Allegoria, která je výrazným symbolem závazku značky Guerlain vůči planetě, obsahuje až 95 % složek přírodního původu*. Francouzský alkohol z červené řepy, který se používá v jejich složení, pochází ze zemědělství, které se zavázalo k odpovědnému přístupu k přírodě.
Vůně Aqua Allegoria jsou uchovávány v luxusní lahvičce se šroubovacím uzávěrem, kterou lze znovu naplnit a která je vyrobena ve Francii z nejméně 15 % recyklovaného skla. Náplň o objemu 200 ml prodlužuje životní cyklus lahvičky Aqua Allegoria, aniž by to bylo na úkor kvality. Sprej se ručně odšroubuje, aby bylo možné snadno doplnit lahvičku novou náplní, která je vybavena systémem proti vylití. Nelze ji používat samostatně a je kompatibilní pouze s plnitelnými flakonky o objemu 75 ml a 125 ml.
*90 % až 95 % složek přírodního původu v souladu s normou ISO 16128, výpočet včetně vody.