www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Habit Rouge Le Parfum parfém 100 ml

Unikátní produkt Guerlain Habit Rouge Le Parfum parfém 100 ml od odblíbeného výrobce Guerlain máte možnost dostat na našich stránkách teď právě extra výhodně! Aktuálně za super cenu 3 780 Kč.
EAN: 3346470305212
Guerlain Habit Rouge Le Parfum
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 780 3 920 Kč Sleva -3%

Pro novou interpretaci ikonické ambrové vůně Habit Rouge se parfuméři Guerlain inspirovali světem destilátů. Na základě emblematických tónů, okouzlující a zároveň podmanivé estetiky tohoto světa, který má s parfumerií tolik společného, byla vůně Habit Rouge Le Parfum vytvořena z výjimečného výběru vysoce koncentrovaných ingrediencí. Vzniká jedinečně svůdná vůně.
Habit Rouge jako vůbec první ambrová vůně, vytvořená pro muže, byla inspirována jezdectvím, zábavou, která byla blízká jejímu samotnému autoru, Jean-Paul Guerlainovi. Dřevitá, kořeněná vůně, obklopená jemnou vanilkou, byla poprvé uvedena na trh v roce 1965. To je vůně Habit Rouge, která se stala olfaktorickým symbolem francouzské elegance. Habit Rouge Le Parfum je inspirován odvážnou intenzitou bourbonu a otevírá se bohatými tóny rumového akordu, na který dokonale navazuje jedinečná vanilková tinktura Guerlain, která se vyrábí podle výjimečného interního postupu. Po boku pačuli je to právě vanilková tinktura, která dodává vůni Habit Rouge její jedinečnou hloubku.
„“Pro parfém Habit Rouge Le Parfum jsem vytvořila kožený vanilkový likér s bohatým podílem odvážné intenzity, která je inspirována bourbonem.““ – Delphine Jelk, parfumérka Guerlain