www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Lip Liner konturovací tužka na rty – 25 IRIS NOIR

Hodně žádaný produkt Guerlain Lip Liner konturovací tužka na rty - 25 IRIS NOIR od kvalitní společnosti Guerlain snadno najdete momentálně za parádní cenu. Akční cena od 820 Kč.
EAN: 3346470411906
Guerlain Lip Liner konturovací tužka na rty
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
820

Objevte nenahraditelný doplněk ke rtěnce Lip Liner od Guerlain s neuvěřitelně pružnou a jemnou špičkou.Je mimořádně měkká, zvýrazňuje a vykresluje kontury rtů a vytváří dokonalé líčení. Tato konturovací tužka na rty zjemňuje i zvýrazňuje rtěnku a zabraňuje jejímu rozpíjení. Lip Liner má matný saténový povrch, zlepšuje přilnavost rtěnky a zaručuje dlouhotrvající efekt.
Lip Liner je k dispozici v pěti odstínech, které jsou navrženy v dokonalé harmonii s řadami rtěnek Guerlain a zajišťují dokonalý výsledek líčení.
Objevte pět odstínů:24 Rouge Dahlia: oblíbená červená barva25 Iris Noir: sytá švestka44 Bois de Santal: nadčasová nude hnědá barva63 Rose de Mai: světlé palisandrové dřevo64 Pivoine Magnifica: sytě růžová
Tužka na rty je vysouvací a je k ní přiloženo ořezávátko.JAK POUŽÍVATDokonalý úsměv po celý denKrok 1: naneste balzám na rty KissKiss Bee Glow, abyste připravili a hydratovali rty. Poté přebytečné množství odstraňte kapesníčkem.Krok 2: zvýrazněte kontury rtů pomocí vysoce přesné konturovací tužky Lip Liner, která zvýrazní rtěnku a zabrání jejímu rozpíjení.Krok 3: naneste rtěnku KissKiss nebo Rouge G.