www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Météorites Base zdokonalující podkladová báze pod make-up 30 ml

Hodně žádaný produkt Guerlain Météorites Base zdokonalující podkladová báze pod make-up 30 ml od dodavatele s dlouholetou historií Guerlain můžete koupit právě zde za příznivou cenu. Zrovna nyní za cenu 1 950 Kč.
EAN: 3346470420984
Guerlain Météorites Base zdokonalující podkladová báze
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
1 950

Podkladová báze pod make-up Météorites Base od Guerlain zdokonaluje pleť a působí především proti unavené a mdlé pleti.
Météorites Base má svěží gelovou texturu, která se rozpouští spolu s narůžovělými perličkami a dodává pleti plnější a jasnější vzhled. Spojení absorpčního pudru a speciálního polymeru neutralizuje přebytečný kožní maz a pomáhá zakrýt různé nedostatky pleti, čímž zajišťuje dlouhotrvající matný vzhled, který se s každou další aplikací postupně zdokonaluje a sjednocuje.Díky technologii Stardust, diamantovému prášku ukrytému v mikroperličkách, se světlo odráží novým způsobem a vytváří dokonale projasněný vzhled. Vícebarevné perleťové částečky zase zajišťují maximální rozptyl světla a jemně korigují pleť díky jedinečnému mixu barev, který je charakteristickým prvkem řady Météorites.
JAK POUŽÍVATPodkladová báze pod make-up Météorites Base je prvním krokem ve vašem líčení a měla by se nanášet ráno po obvyklé péči o pleť, samostatně nebo jako podklad pod make-up. Nejlepšího účinku dosáhnete, když nanesete malé množství přípravku na ruku a zahřejte ho prsty, aby se perličky rozpustily.