www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Météorites Light Rozjasňující pudrové perly – DORÉ 25 g

Super výrobek Guerlain Météorites Light Rozjasňující pudrové perly - DORÉ 25 g od našeho známého výrobce Guerlain pohodlně získáte právě nyní na našich stránkách opravdu levně! Ve skvělé akci za 1 650 Kč.
EAN: 3346470416673
Guerlain Météorites Light Rozjasňující pudrové perly
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
1 650

Pudr Météorites od Guerlain jemně koriguje a rozjasňuje pleť.
Météorites je jedinečný pudr, především díky své nadpozemské textuře a nezaměnitelné fialkové vůni. Proměňuje sypký pudr v souhvězdí různobarevných perliček, které odhalují nádherný jas každé pleti. Ukrývá v sobě základy korekčních a rozjasňujících barev: růžové pro mladistvý půvab, žluté proti mdlým odstínům pleti a fialové pro dokonalé zachycení světla a sjednocení pleti. Doplňkové barvy, přidané k tomuto rukopisu Météorites, zjemňují intenzitu odstínů a harmonicky se prolínají pro dokonalou korekci a rozjasnění.Po nanesení je pleť krásně sjednocená s přirozeným finišem a vyzařuje dokonalost. Díky technologii Stardust, diamantovému prášku obsaženému v mikroperličkách, se světlo nekonečně odráží a vytváří na pleti dokonalou hru světel. Pudr Météorites, který se stal kultovním již v roce 1987, nekonečně rozjasňuje ženskou krásu.
JAK POUŽÍVATŠtětcem Météorites rovnoměrně naneste pudr na celý obličej, abyste zafixovali make-up a dodali mu lepší fixaci.
Pro větší rozjasnění pudrem zvýrazněte lícní kosti a další výrazné partie obličeje. Nakreslete písmeno G od středu čela směrem k horní části lícní kosti a poté od kořene nosu k bradě.