www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Parure Gold Skin Matte Foundation 24H zdokonalující matující make-up – 1N

Neodolatelný produkt Guerlain Parure Gold Skin Matte Foundation 24H zdokonalující matující make-up - 1N od známého předního výrobce Guerlain je k dostání v naší internetové nabídce za rozumné peníze! Cena již od 2 410 Kč.
EAN: 3346470436114
Guerlain Parure Gold Skin Matte Foundation 24H
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
2 410

Parure Gold od Guerlain je ztělesněním ideálního spojení make-upu a péče o pleť pro dokonalý mladistvý vzhled. Make-up Parure Gold Skin Matte Foundation se pyšní mimořádně smyslnou texturou. Make-up je z 85 % založen na principu omlazující péče¹, která zdokonaluje pleť po každé aplikaci. Make-up Parure Gold Skin Matte je pečlivě navržený tak, aby se přizpůsobil všem typům pleti. Je pro vás k dispozici v 18 odstínech od nejsvětlejšího až po nejtmavší.
V samotném srdci tohoto nového složení je technologie No-transfer, která nabízí 24hodinovou² spolehlivou fixaci a zářivý matný efekt se sametovým pocitem. Nádech ryzího 24karátového zlata se snoubí s duem výtažků z bílé pivoňky v účinném složení, které okamžitě poskytuje výjimečný vzhled pleti. Den po dni je vaše pleť krásnější a zářivější.
HLAVNÍ SLOŽKY- Bílá pivoňka: přináší všechny své blahodárné účinky od okvětního lístku až po kořen. Výtažek z okvětních lístků bílé pivoňky¹ působí na klíčové faktory mládí, a to: posílení kožní bariéry, hydrataci a komfort.Zcela doplňující je výtažek z kořene bílé pivoňky³ – skutečný odhalovač zářivosti – umožňuje získat neuvěřitelně rovnoměrnou pleť a dokonalou strukturu pleti.
– Čisté 24karátové zlato: Nádech ryzího 24karátového zlata, který je charakteristickou složkou franšízy Parure Gold Skin, odhaluje sílu jeho nesrovnatelné zářivosti.
– Sluneční filtry: Díky minerálnímu filtru přírodního původu působí Parure Gold Skin Matte jako skutečný neviditelný štít chránící pokožku před UVA a UVB zářením a nabízí tak dokonalou ochranu pleti před sluncem pro každodenní použití: SPF 15 a PA+++.
¹Podíl báze bez pigmentů a perleti.²Instrumentální test na 25 běloškách.³In-vitro test.
JAK POUŽÍVATNanášení výrazně usnadní štětec kabuki Parure Gold Skin¹, který má vysokou hustotu krátkých štětinek. Make-up jednoduše naneste přímo na štětec a poté krouživými pohyby rozetřete směrem od středu obličeje ven.Výsledek je velmi precizní, svěží a mimořádně jemný.
¹Prodává se samostatně.