www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Super Aqua Emulsion Rich emulze 50 ml

Levný výrobek Guerlain Super Aqua Emulsion Rich emulze 50 ml od výrobce se skvělou pověstí Guerlain máte možnost najít právě skutečně levně! Právě teď za cenu 3 640 Kč.
EAN: 3346470615441
Guerlain Super Aqua Emulsion Rich
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 640

Emulze Super Aqua Emulsion Rich v sobě ukrývá speciální komplex technologií, který dlouhodobě hydratuje pokožku a poskytuje jí ochranu před prvními viditelnými známkami stárnutí a jejich korekci. Technologie Aquacomplex Advanced podporuje vstřebání vody do samotného nitra pleti, čímž zajišťuje okamžitou rehydrataci a ochranu před rizikem budoucí dehydratace*.Systém AquaBiotic pomáhá viditelně posílit pleť tím, že se zaměřuje na její metabolismus*. Kvalita pleti je každý den lepší a září jasem a krásou. Toto bohaté složení je určeno zejména pro pleť, která potřebuje dodat hydrataci, výživu a zajistit pocit pohodlí.
Složení emulze je z 95 % přírodního původu, v souladu s normou ISO 16128, včetně vody. Zbývajících 5 % pomáhají optimalizovat celistvost složení v průběhu času a jeho smyslovost. Super Aqua Emulsion Rich respektuje přirozenou úroveň pH pokožky a je vhodná pro všechny typy pleti, i pro tu nejcitlivější. Emulze je navržena jak pro ženskou pleť, tak pro mužskou.
Použití: jednou stiskněte pro získání potřebného množství emulze na obličej i krk. Používejte každé ráno a večer.
* Testy složek in vitro