www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Terracotta Concealer Natural Perfection Concealer korektor pro 24H výdrž bez otírání, dokonalost tekutého korektoru s lehkostí pudru – 3.5N

Nový produkt Guerlain Terracotta Concealer Natural Perfection Concealer korektor pro 24H výdrž bez otírání, dokonalost tekutého korektoru s lehkostí pudru - 3.5N od naší známé značky Guerlain seženete tady a teď v akci! Akční cena již od 904 Kč.
EAN: 3346470440272
Guerlain Terracotta Concealer Natural Perfection Concealer korektor pro 24H výdrž bez
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
904 1 130 Kč Sleva -20%

Na základě svých vědeckých zkušeností, a hlubokých znalostí vlastností pudru a pigmentu, vytvořila společnost Guerlain nový Terracotta Concealer. Korektor, který spojuje dlouhotrvající sílu tekutého korektoru s rozjasňujícím efektem pudru, obsahující 95 % složek přírodního původu¹.
Terracotta Concealer nabízí výjimečné, snadno budovatelné krytí a jednotný výsledek. Mimořádně pohodlná, jemná a smyslná textura zajišťuje 24hodinovou hydrataci² a 24hodinové optimální nošení³ s technologií, díky které se neotírá.
Díky inovativnímu, dlouhotrvajícímu složení přírodního původu představuje Terracotta Concealer nový zásadní kosmetický krok, který koriguje nedokonalosti, rozjasňuje stinná místa, rozmazává nafialovělé a namodralé tmavé kruhy pod očima a odhaluje zářivou svěžest, jako byste se vraceli z útěku do přírody.
Složení obsahuje pouze to nejnutnější, aby pleť přirozeně zářila.
Korektor Terracotta se dodává v 16 odstínech odpovídajících všem úrovním intenzity make-upu Terracotta Le Teint, které pokrývají širokou škálu odstínů pleti. Díky tomu si každý může bez námahy najít odstín korektoru, který odpovídá přirozenému tónu pleti.
¹ Na základě normy ISO 16128. Zbývajících 5 % přispívá k integritě a smyslovosti výrobku.²Instrumentální test na 33 ženách bílé pleti.³Instrumentální test a klinické hodnocení na 25 ženách bílé pleti.JAK POUŽÍVATPro korektor Terracotta Concealer se doporučují dva způsoby aplikace:
– TAP & ZONE: cílená technika nanášení pomocí konečků prstů. Naneste texturu na pleť pomocí aplikátoru. Zaměřte se výhradně na místa, která potřebují korekci, a poté produkt vklepejte špičkou prstu, dokud nedosáhnete rovnoměrného výsledku.- TAP & STRETCH: Technika nanášení na celý obličej pomocí štětce kabuki¹. Naneste texturu na pleť a rozetřete produkt pomocí zabudovaného aplikátoru: začněte od vnitřního koutku oka, postupujte k vnějšímu koutku a nahoru směrem ke spánku, od strany nosu nahoru směrem k tváři a od středu čela rozetřete směrem ven. Poté štětcem rozetřete směrem ven, abyste docílili přirozeného, sjednoceného vzhledu.
¹Prodává se samostatně.