www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Terracotta Light bronzující pudr s 96 % složek přírodního původu – 03 MEDIUM WARM

Často hledaný kousek Guerlain Terracotta Light bronzující pudr s 96 % složek přírodního původu - 03 MEDIUM WARM od společnosti s předním postavením na trhu Guerlain je dostupný u nás právě za extra cenu! Stojí teď u nás 1 490 Kč.
EAN: 3346470435629
Guerlain Terracotta Light bronzující pudr s 96 % složek
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
1 490

Novou generaci projasnění pleti představuje pudr Terracotta Light Powder od Guerlain, který dodává pleti přirozený zdravý jas. Tento lehký pudr obsahuje jedinečnou kombinaci sluncem políbených tónů obohacených o zářivé barvy, které odhalí oslnivý, zdravě vypadající jas každého tónu pleti.
Jeho textura s 96 % složek přírodního původu¹, včetně luminiscenčních třpytek, okamžitě splyne s pletí a zajistí svěží a zdravý zářivý vzhled. Jeho složení je obohaceno o marocký květový med přírodního původu, který je známý svými hydratačními vlastnostmi, a udržuje tak optimální hydrataci pleti po celý den.
Svěží, zářivý a zdravě vypadající tón pleti tak můžete mít díky Terracotta Light Powder po celý rok. 6 různých harmonických odstínů navržených pro rozjasnění všech tónů pleti: 3 intenzity – světlá, střední, hluboká – každá dostupná ve dvou podtónech: chladný a teplý.
¹Na základě normy ISO 16128 přispívají zbývající 4 % k integritě a smyslovosti výrobku.