www.parfémyYodeyma.cz

Guerlain Vétiver Le Parfum parfém 100 ml

Unikátní a oblíbený kus Guerlain Vétiver Le Parfum parfém 100 ml od značky se skvělou pověstí Guerlain jde pořídit právě dnes ve slevě! Produkt momentálně prodáváme za 3 780 Kč.
EAN: 3346470305236
Guerlain Vétiver Le Parfum
Ověřit dostupnost
Značka: Guerlain
3 780 3 920 Kč Sleva -3%

Pro novou interpretaci ikonické vůně Vétiver se parfuméři Guerlain inspirovali světem destilátů. Na základě emblematických tónů, okouzlující a zároveň podmanivé estetiky tohoto světa, který má s parfumerií tolik společného, byla vůně Vétiver Le Parfum vytvořena z výjimečného výběru vysoce koncentrovaných ingrediencí. Vzniká jedinečně svůdná vůně.
Vétiver Le Parfum, se složením podobným ginu, se otevírá lehce nahořklými aromatickými tóny jalovcových bobulí. Po povzbuzující a energizující esenci následuje výjimečný vetiver, který odhaluje své nejsvěžejší tváře. Tato ušlechtilá složka, destilovaná z kořenů vetiveru, ukazuje celou hloubku dřevitých tónů vetiveru. Ve směsi s podmanivými kouřovými tóny a návykovou fazolíTonka, kterou si v Guerlain tak oblíbili, vzniká vůně, která odhaluje vznešenou rovnováhu jasu a zemitosti, síly a elegance.
„“Pro Vétiver Le Parfum jsem vytvořila ještě aromatičtější a intenzivnější úvod s jalovcovými bobulemi, koriandrem a lékořicí. Vše v duchu infuzního ginu.““ – Delphine Jelk, parfumérka Guerlain