www.parfémyYodeyma.cz

Hugo Boss THE SCENT FOR HER parfémová voda 30 ml

Hodně oblíbený výrobek Hugo Boss THE SCENT FOR HER parfémová voda 30 ml od spolehlivé značky Hugo Boss můžete koupit online napořád výhodně. Zboží pořídíte teď u nás za 2 230 Kč.
EAN: 8005610298863
Hugo Boss THE SCENT FOR HER
Ověřit dostupnost
Značka: HUGO BOSS
2 230

Připravte se na novou dimenzi svůdnosti, se kterou přichází dámská novinka BOSS THE SCENT FOR HER od BOSS Parfums. Luxusní a smyslná vůně inspirovaná uměním svádění je unikátním protějškem pánské verze. Jejich společným cílem je probouzet skrytou podmanivou sílu a vytvořit kolem vás auru přitahující pozornost opačného pohlaví.
Vlastní kompozice propojuje ženskou eleganci, hřejivou svůdnost a sílu. Kombinace rafinovaných ingrediencí BOSS THE SCENT FOR HER je dokonalým zrcadlem svádění – od první jiskry zájmu, přes přitažlivost až k naprosté závislosti.
„Žena v mužském oblečení, či jeho variantách – je v tom cosi neuvěřitelně mocného a zároveň přitažlivě svůdného. Jakoby to ještě násobilo její smyslnost,“ vysvětluje Jason Wu. „A to byla naše představa, když jsme připravovali novou vůni – přáli jsme si, aby v sobě měla kombinaci síly a ženské jemnosti. Výsledkem je hra na svádění, kde jsou si oba rovni – muž i žena, každý má každý co nabídnout.“