www.parfémyYodeyma.cz

Hugo Boss THE SCENT FOR HER parfémová voda 50 ml

Kvalitní a velmi žádaný produkt Hugo Boss THE SCENT FOR HER parfémová voda 50 ml od skvělé značky Hugo Boss lze sehnat tady nyní opravdu levně. Teď za akční cenu 3 120 Kč.
EAN: 8005610298894
Hugo Boss THE SCENT FOR HER
Ověřit dostupnost
Značka: HUGO BOSS
3 120

Připravte se na novou dimenzi svůdnosti, se kterou přichází dámská novinka BOSS THE SCENT FOR HER od BOSS Parfums. Luxusní a smyslná vůně inspirovaná uměním svádění je unikátním protějškem pánské verze. Jejich společným cílem je probouzet skrytou podmanivou sílu a vytvořit kolem vás auru přitahující pozornost opačného pohlaví.
Vlastní kompozice propojuje ženskou eleganci, hřejivou svůdnost a sílu. Kombinace rafinovaných ingrediencí BOSS THE SCENT FOR HER je dokonalým zrcadlem svádění – od první jiskry zájmu, přes přitažlivost až k naprosté závislosti.
„Žena v mužském oblečení, či jeho variantách – je v tom cosi neuvěřitelně mocného a zároveň přitažlivě svůdného. Jakoby to ještě násobilo její smyslnost,“ vysvětluje Jason Wu. „A to byla naše představa, když jsme připravovali novou vůni – přáli jsme si, aby v sobě měla kombinaci síly a ženské jemnosti. Výsledkem je hra na svádění, kde jsou si oba rovni – muž i žena, každý má každý co nabídnout.“