www.parfémyYodeyma.cz

Juvena Lifting anti-wrinkle eye mask zpevňující protivrásková oční maska 5×2 pads

Hodně prodávaný produkt Juvena Lifting anti-wrinkle eye mask zpevňující protivrásková oční maska 5x2 pads od skvělé značky Juvena seženete zde v akci. Produkt momentálně prodáváme za 2 180 Kč.
EAN: 9007867766378
Juvena Lifting anti-wrinkle eye mask zpevňující protivrásková
Ověřit dostupnost
Značka: Juvena
2 180

Kdykoliv máte pocit, že je pleť kolem očí unavená a potřebuje rychle regenerovat, je ten správný čas na pár minut vypnout a použít masku speciálně vyvinutou pro citlivé oční okolí. JUVENANCE® EPIGEN Lifting Anti-Wrinkle Eye Mask během chvíle redukuje všechny případné nedostatky a viditelně vrací pohledu svěží energii, zároveň doslova vymaže všechny známky stresu a vyčerpání.
Účinné látky:
Komplex aktivních látek z rakytníku, SkinNova SC Technology, Pro pokožku identický sacharidový komplex, Bisabolol, Extrakt z paracress, Kvarteto kyseliny hyaluronové (2x krátký řetězec, dlouhý řetězec a síťovaný), Kofein
Použití:
Na očištěnou pleť přiložte oční polštářky Bio-Fleece, pod oko těsně k linii řas a jemně zatlačte. Zbývající tekutinu rozetřete po očním okolí a nechte deset až patnáct minut působit. Poté polštářky sundejte a vmasírujte zbývající produkt.