www.parfémyYodeyma.cz

Juvena Superior Anti-Age Cream SPF 30 opalovací mléko na obličej 75 ml

Vysoce kvalitní produkt Juvena Superior Anti-Age Cream SPF 30 opalovací mléko na obličej 75 ml od známé společnosti Juvena jednoduše najdete zde levně. Za bezkonkureční cenu 2 080 Kč.
EAN: 9007867763315
Juvena Superior Anti-Age Cream SPF 30 opalovací
Ověřit dostupnost
Značka: Juvena
2 080

Superior Anti-Age Cream SPF 30 se jednoduše aplikují na celý obličej po očištění pleti, ke které použijte ideálně Calming Cleansing Milk, Calming Cleansing Foam, Calming Lotion a Clarifying Lotion. Pokožka je dokonale připravená na slunění pomocí Miracle Boost Essence a SkinNova SC Cellular Mousse. Výsledkem je ideální příprava na den plný slunce i pro tu nejnáročnější pleť.
Účinné látky:
SkinNova SC Technology je exkluzivní klíčová technologie vyvinutá JUVENOU ve spolupráci s odborníky na léčbu popálenin. Dokáže najít v pokožce zdravé buňky, pomocí nichž perfektně regeneruje celou pleť včetně plného zajištění všech jejích funkcí.Speciální výtažek z mechu pomáhá pokožce – zvlášť po kontaktu se slunečními paprsky – rychleji se adaptovat a potlačit všechny známky stresu a posílit její přirozenou obranyschopnost vůči vnějším negativním vlivům.Účinky stresu a zarudnutí rychle řeší panthenol (provitamín B5), který zároveň předchází i známkám spálení.Aloe vera – bohatá na vitamíny, minerály, enzymy, esenciální aminokyseliny a řadu dalších aktivních substancí – podporuje zklidňující účinek panthenolu a dodává pokožce svěží a regenerovaný vzhled s jemným třpytem.Výtažek z hnědé mořské řasy dodává kožním buňkám energii a chrání proti předčasnému stárnutí v důsledku působení slunečního záření a spálení pokožky. Pleť vypadá díky němu zpevněná, svěží a bez vrásek.Zklidnění, výživa a žádné spáleniny – ochranné aktivní ingredience.
Vitamín E chrání před oxidativními procesy, které vedou k předčasnému stárnutí pleti, zvlášť při přemíře opalování. Navrací pokožce pružnost a spolu s kofeinem chrání vazby mezi kožními buňkami i uvnitř jednotlivých buněk. Ten navíc napomáhá při cirkulaci krve a podporuje metabolismus.
Výtažek z mechu napomáhá pleti lépe se přizpůsobit změnám životního prostředí..
Panthenol má protizánětlivý a hydratující efekt.
Aloe vera zklidňuje a regeneruje.
Výtažek z hnědé mořské řasy pomáhá pokožku zpevňovat a zároveň ji chrání proti stárnutí.
Vitamin E chrání pokožku coby účinný antioxidant proti jejímu předčasnému stárnutí.
Kofein stimuluje metabolismus a také podporuje krevní oběh.
Ectoin je získáván z ochranných membrán obdivuhodně pružných mikroorganismů. Mimořádně vyvinuté ochranné mechanismy podporují obranu kožních buněk před vysokými teplotami a UV zářením. Má rovněž protizánětlivý účinek a posiluje vlastní imunitní systém pokožky. Dlouhodobě zabraňuje ztrátě hydratace a celkově pleť chrání proti stresu a stárnutí.Nová generace UV filtrů kombinuje řadu organických UV filtrů chránících účinně před slunečními paprsky. Při tom také chrání naše životní prostředí – především světové oceány a jejich křehký ekosystém – jsou ocean friendly.
Důležité po slunění – aktivní ingredience pro zklidnění a osvěžení
Dlouhé řetězce kyseliny hyaluronové vytvářejí jemný hydratační film na povrchu pleti, který přispívá k jejímu zjemnění a vyhlazení. Krátké řetězce účinněji pronikají do spodních vrstev pleti, kde intenzivně hydratují a vyplňují – pleť pak vypadá pevněji, hladce a působí mladistvě.Dalším důležitým hydratačním činitelem je karbohydrátový komplex odpovídající lidské pleti. Dovede zásobovat pokožku hydratací až na 72 hodin a posiluje její funkci coby přirozené bariéry. Pokožka je hebká a svěží, veškeré známky stresu jsou odbourány.Komplex aktivních látek z drmku obecného (známého také jako mnišský pepř) a tyrosinu (aminokyseliny) slouží k zintenzivnění opáleného vzhledu. Stimuluje syntézu melaninu a díky tomu i prodloužení přirozeně opáleného vzhledu bez nutnosti znovu se opalovat.
Ectoin chrání před vysokými teplotami a UV zářením a zabraňuje ztrátě pružnosti.
Nové organické UV filry zaručují optimální ochranu před spálením a s tím souvisejícím stárnutím pokožky.
Dlouhé a krátké řetězce kyseliny hyaluronové působí preventivně před ztrátou hydratace a redukují jemné vrásky.
Komplex karbohydrátů identický s pokožkou posiluje její funkce coby přirozené bariéry.
Komplex aktivních ingrediencí z drmku obecného a tyrosinu prodlužuje opálení.
Díky spolupráci osvědčených aktivních ingrediencí DHA s erythrulosy v Self Tan Cream získává pokožka jemně karamelový odstín, který se zintenzivňuje podle toho, jak často samoopalovací krém používáte.
Použití:
Jednoduše aplikujte na celý obličej po očištění pleti.