www.parfémyYodeyma.cz

La Prairie Crystal Micellar Water Eyes – Face micelární voda 150 ml

Tento oblíbený výrobek La Prairie Crystal Micellar Water Eyes - Face micelární voda 150 ml od známého předního výrobce La Prairie lze nakoupit momentálně na našich stránkách za skvělou cenu! Výhodně za cenu 3 960 Kč.
EAN: 7611773097871
La Prairie Crystal Micellar Water Eyes - Face
Ověřit dostupnost
Značka: La Prairie
3 960

Jemná a zároveň silná micelární voda Crystal Micellar Water Eyes • Face kombinuje technologii tekutých krystalů s požitkem křišťálově čisté švýcarské ledovcové vody a zanechává dokonale čistou pleť. Váže se na make-up a další nečistoty, které je pak možné odstranit, aniž by došlo k vysoušení pokožky. Je to také ideální ranní čisticí produkt – nejen osvěží a hydratuje pleť, ale zároveň odstraní kožní maz, který vznikl během noci.Crystal Micellar Water Eyes • Face obsahuje švýcarskou ledovcovou vodou z Mount Titlis. Čistý horský sníh, který v průběhu staletí tuhne v led při svém pozvoleném tání prochází vrstvami žuly a obohacuje se o zcela jedinečnou kombinaci minerálních látek. Spolu s uklidňujícími přísadami je důležitou složkou také Exkluzivní Buněčný Komplex La Prairie, který posiluje přirozenou obnovu pleti. Pleť je osvěžená a hydratovaná, připravená na další kroky v rituálu péče o pleť.
Dosáhnout mladistvě vypadající pleti nelze bez každodenního důkladného odstranění make-upu a čištění. Díky Crystal Micellar Water Eyes • Face budete potřebovat jen minimum Vašeho času.
Účinné látky:Exkluzivní Buněčný komplex – posiluje přirozený proces obnovy pletiVoda ze švýcarských ledovcových pramenů – čistí a hloubkově hydratujeZjemňující komplex – zklidňuje pleť včetně očního okolíHydratační složky – zabraňují vysoušení a podráždění
Použití:Crystal Micellar Water Eyes • Face je prvním krokem čisticího rituálu. Jemné složení založené na čisté ledovcové vodě pleť zklidní a osvěží zároveň. Vaše pleť bude hydratovaná a připravená na další kroky Vašeho rituálu péče o pleť.Použijte ráno a večer. Naneste na vatový tampón, jemně stlačte kolem jednoho oka a nechte několik vteřin působit, až speciální složení začne rozpouštět oční make-up. Poté jemným tahem setřete make-up směrem od vnitřního k vnějšímu koutku oka. Opakujte pro druhé oko s čistým tampónkem. Pro zbytek obličeje veďte tahy od středu obličeje směrem ven, dokud nebudou tampónky beze stop make-upu. Není třeba oplachovat. Pokračujte Vašimi oblíbenými La Prairie produkty.