www.parfémyYodeyma.cz

La Prairie Skin Caviar Loose Powder sypký pudr s kaviárovým extraktem – dore T3 40 + 10 g

Tento diskontní výrobek La Prairie Skin Caviar Loose Powder sypký pudr s kaviárovým extraktem - dore T3 40 + 10 g od dodavatele se skvělou pověstí La Prairie jednoduše můžete získat aktuálně za extra cenu! Stojí teď u nás 6 872 Kč.
EAN: 7611773098922
La Prairie Skin Caviar Loose Powder sypký pudr s kaviárovým
Ověřit dostupnost
Značka: La Prairie
6 872 8 590 Kč Sleva -20%

kin Caviar Loose Powder je dokonalým závěrem rituálu péče o krásu. Tento sypký pudr je vzácným spojením vědy o kaviáru a umění barev. Kombinuje kaviárový extrakt a moderní směs pigmentů. Jedná se o první pudr obohacený o kaviárový extrakt pro bezchybně vypadající pleť. Dále obsahuje také Exkluzivní Buněčný Komplex La Prairie, který pleť vyživuje. Skin Caviar Loose Powder přináší jedinečný požitek z dokonalé hedvábné textury a poskytuje přirozený, matný a mladistvý vzhled po celý den. Skin Caviar Loose Powder má elegantní, kulaté, kobaltově modré pouzdro, které připomíná čistotu estetického vzhledu Bauhausu. Má inovativní víčko, kterému pro otevření stačí Váš jemný dotyk. Vnitřní děrované víčko je vybaveno unikátním uzavíracím systémem – prvním svého druhu – který zajišťuje, že se uvolní pouze potřebné množství pudru. Dodává se také s doplňkovým plnitelným pouzdrem do kabelky.
Použití:Aplikujte po čištění, tonizaci, použití dalších pečujících produktů značky La Prairie a nanesení make-upu Skin Caviar Concealer • Foundation SPF 15, Skin Caviar Essence-in-Foundation SPF 25 PA/+++ nebo Skin Caviar Powder Foundation SPF 15.Otevřete víčko a pomocí posuvného tlačítka odemkněte uzavíratelné sítko. Víčko znovu zavřete a jemně protřepejte, ať se pudr uvolní. Opět otevřete a k nanesení pudru na Vaši pleť použijte exkluzivní labutěnku nebo štětec. Nanášejte jemnými krouživými pohyby. Začněte na čele a pokračujte přes nos a tváře až na bradu. Vyhněte se obočí a vlasové linii.Skin Caviar Loose Powder se nanáší velmi lehce a na pleti vytvoří dokonale jemný dýchající film.