www.parfémyYodeyma.cz

La Prairie Skin Caviar Perfect Concealer rozjasňovač/korektor – 4 6 ml

Tento výjimečný produkt La Prairie Skin Caviar Perfect Concealer rozjasňovač/korektor - 4 6 ml od známé společnosti La Prairie pořídíte v naší internetové nabídce extra výhodně! Teď v akci 4 056 Kč.
EAN: 7611773110747
La Prairie Skin Caviar Perfect Concealer rozjasňovač/korektor
Ověřit dostupnost
Značka: La Prairie
4 056 5 070 Kč Sleva -20%

Společnost La Prairie využila své odborné znalosti v oblasti kaviáru a vytvořila Skin Caviar Perfect Concealer. Tento lehounký krémový korektor reaguje na dvojí potřebu okamžité dokonalosti a dlouhodobého ošetření – poskytuje okamžité zdokonalení a trvalou dávku péče o pleť – pro dokonalý pohled. Skin Caviar Perfect Concealer, vznešené spojení kaviárové vědy a umění barev, kombinuje Kaviárový Extrakt, známý pro své vypínací a zpevňující vlastnosti, s kaviárovou vodou, která obsahuje nejjemnější složky tohoto bohatého zdroje živin. Tyto mocné ingredience se spojují s pokročilou směsí jemných pigmentů s dlouhotrvajícím efektem v lehounkém korektoru, aby okamžitě a dlouhodobě podpořili přirozenou krásu pleti. Jeho minimalistické pouzdro v kobaltové modři je charakteristické svou chladnou kovovou špičkou, která jemně masíruje a ulevuje od pocitů otoků pod očima, zatímco inovativní prstenec uvolňuje perfektní dávku přípravku. Integrovaný štěteček s kulatým okrajem speciálně navržený pro různé úhly a povrchy oblasti očí umožňuje přesnou a bezchybnou aplikaci – pro jedinečnou dokonalost pleti.
„• Vyhlazuje jemné linky – okamžitě a dlouhodobě• Okamžitě snižuje výskyt otoků pod očima a dlouhodobě minimalizuje viditelnost tmavých kruhů• Okamžitě rozjasní oblast očí• Okamžitě koriguje a vyrovnává tón pleti• Nabízí jemné krytí ve střední intenzitě, je vrstvitelný• Poskytuje okamžitou i dlouhodobou hydrataci
Použití:Aplikujte po důkladném očištění a tonizaci pleti a vypínacím a zpevňujícím rituálu péče o pleť Skin Caviar, po aplikaci Skin Caviar Foundation nebo před aplikací Skin Caviar Powder Foundation. Sejměte víčko a jemně masírujte oblast pod okem chladnou chromovou špičkou aplikátoru pomocí krouživého pohybu a mírného tlaku od vnitřního do vnějšího okraje oka. Chromový kroužek otočte, abyste uvolnili dokonalou dávku korektoru a aplikujte jej bodově kolem vnitřního rohu oka – nad a pod slznými kanálky. Stisknutím spodní části obalu uvolníte vestavěný štěteček, rozetřete korektor směrem od oka – podél horního víčka a pod okem. Dokončete aplikaci pomocí prstu pro rovnoměrné rozložení korektoru.