www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme Absolue Eye Cream regenerační oční krém s výtažkem z růží 20 ml

Zcela unikátní výrobek Lancôme Absolue Eye Cream regenerační oční krém s výtažkem z růží 20 ml od dodavatele s dlouholetou historií Lancôme lze nakoupit právě dnes extra výhodně. K sehnání zrovna v akci za 3 510 Kč.
EAN: 3614272048607
Lancôme Absolue Eye Cream  regenerační oční krém
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
3 510

„Regenerační oční krém z prémiové řady Absolue, který cílí na viditelné známky stárnutí, má složení speciálně určené pro jemnou a citlivou pleť očního okolí. Je také obohacený o unikátní komplex aktivních látek Grand Rose Extract. Díky tomu pleť rozjasňuje, zpevňuje její kontury a redukuje vzhled jemných vrásek, linek kolem očí a váčků pod očima.
Oblast očního okolí patří mezi nejvýmluvnější, ale také nejcitlivější části našeho těla, a proto je potřeba se o ně patřičně starat. Tento oční krém vyniká rychle se vstřebávající texturou, která oči nedráždí. Naopak působí osvěžujícím dojmem, pleť je na pohled odpočinutá a krásně hydratovaná.
Absolue oční krém:• nabízí speciální péči pro oční okolí• rozjasňuje a zpevňuje oční kontury• redukuje vzhled vrásek, jemných linek a váčků pod očima• dodává očnímu okolí pružnost a mladistvější vzhled
Co je Grand Rose Extract?Unikátní komplex výtažků ze tří druhů růží, jejichž spojení zvyšuje regenerační účinky. Růže Lancôme je přítomná v podobě kmenových buněk, růže stolistá a damašská pak jako růžový esenciální olej a koncentrát. Jedna kapka Grand Rose extraktu tak obsahuje až 140 aktivních molekul.
Vědci značky Lancôme objevili revoluční proces zpracování, fermogenezi, a získali tak mimořádně čisté aktivní látky, které jsou efektivnější při použití na pleti a ekologicky šetrnější.
 
Použití:1. Oční krém používejte ráno i večer na vyčištěnou pleť.2. Nanášejte poklepáním konečky prstů na oblast očního okolí, pohybujte se směrem od středu obličeje ven.3. Doporučujeme zkombinovat s očním sérem Absolue pro maximální účinek a s Absolue Soft/Rich Cream pro regeneraci pleti mimo oční okolí.