www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme Absolue Eye Serum regenerační oční sérum s výtažkem z růží 15 ml

Tento skvělý kousek Lancôme Absolue Eye Serum regenerační oční sérum s výtažkem z růží 15 ml od výrobce se zárukou kvality Lancôme jde nakoupit tady a teď za super peníze. Právě teď za cenu 4 300 Kč.
EAN: 3614272284593
Lancôme Absolue Eye Serum regenerační oční sérum
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
4 300

Regenerační oční sérum, které cílí na viditelné známky stárnutí, má složení speciálně určené pro jemnou a citlivou pleť očního okolí. Díky tomu pleť rozjasňuje, zpevňuje její kontury a redukuje vzhled jemných vrásek a linek kolem očí, váčků pod očima či tmavých skvrn.
Oblast očního okolí patří mezi nejvýmluvnější, ale také nejcitlivější části našeho těla, a proto je potřeba se o ně patřičně starat. Toto oční sérum vyniká rychle se vstřebávající texturou, která oči nedráždí. Naopak působí osvěžujícím dojmem, pleť je na pohled odpočinutá a krásně hydratovaná.
Absolue oční sérum:• nabízí speciální péči pro oční okolí• rozjasňuje a zpevňuje oční kontury• redukuje vzhled vrásek, jemných linek, váčků pod očima a tmavých skvrn• dodává očnímu okolí pružnost a mladistvější vzhled
Co je Grand Rose Extract?Unikátní komplex výtažků ze tří druhů růží, jejichž spojení zvyšuje regenerační účinky. Růže Lancôme je přítomná v podobě kmenových buněk, růže stolistá a damašská pak jako růžový esenciální olej a koncentrát. Jedna kapka Grand Rose extraktu tak obsahuje až 140 aktivních molekul.
Vědci značky Lancôme objevili revoluční proces zpracování, fermogenezi, a získali tak mimořádně čisté aktivní látky, které jsou efektivnější při použití na pleti a ekologicky šetrnější.
 Použití:
1. Používejte ráno a večer na vyčištěnou pleť ihned po nanesení Absolue očního krému.2. Stiskněte pumpičku a půlku dávky použijte na levé a půlku na pravé oko.3. Jemným poklepáváním konečky prstů aplikujte sérum na oční kontury.4. Jemnými pohyby rozetřete dosud nevstřebané sérum, dokud se zcela nevsákne do pleti.5. Vyhněte se rychlým pohybům, které mohou poškodit pleť, a nanesení příliš blízko očí.