www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme Absolue Soft Cream – náhradní náplň lehký regenerační krém s výtažkem z růží – náhradní náplň 60 ml

Tento velmi žádaný výrobek Lancôme Absolue Soft Cream - náhradní náplň lehký regenerační krém s výtažkem z růží - náhradní náplň 60 ml od dodavatele zboží Lancôme lze sehnat v naší aktuální nabídce za výhodnou cenu. Nyní pořídíte od 5 080 Kč.
EAN: 3614272048805
Lancôme Absolue Soft Cream - náhradní náplň lehký regenerační krém s
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
5 080

Toto je náhradní náplň pro Absolue Soft Cream
Lehký regenerační krém z prémiové řady Absolue obsahuje unikátní komplex aktivních látek Grand Rose Extract, s nímž docílíte obnovené pleti již po 1 týdnu. Na pohled snižuje viditelnost vrásek a jemných linek, sjednocuje tón pleti a posiluje kožní bariéru. Zároveň pleť zpevňuje, rozjasňuje a dodává jí až 24hodinovou hydrataci.
Absolue Soft Cream upoutá neobvyklou proměnlivou texturou – z krémové konzistence se mění téměř až na sérum, které se lépe vstřebává, aby se posléze opět proměnila v hutnější texturu, jež po absorpci vyplní pleť vláhou.
Absolue Soft Cream:• má lehkou texturu s vůní růží• regeneruje pleť• zpevňuje kontury• rozjasňuje a sjednocuje tón pleti• hydratuje až na 24 hodin
Co je Grand Rose Extract?Unikátní komplex výtažků ze tří druhů růží, jejichž spojení zvyšuje regenerační účinky. Růže Lancôme je přítomná v podobě kmenových buněk, růže stolistá a damašská pak jako růžový esenciální olej a koncentrát. Jedna kapka Grand Rose extraktu tak obsahuje až 140 aktivních molekul.
Vědci značky Lancôme objevili revoluční proces zpracování, fermogenezi, a získali tak mimořádně čisté aktivní látky, které jsou efektivnější při použití na pleti a ekologicky šetrnější.
Udržitelné balení:Až vám Absolue Soft Cream dojde, můžete si pouze koupit náhradní náplň, čímž nejenže ušetříte, ale zároveň snížíte dopad na životní prostředí.
 
Použití:1. Nanášejte ráno i večer rovnoměrnou vrstvu krému na vyčištěnou pleť obličeje a na krk. Krém nanášejte konečky prstů krouživými pohyby směrem ven od středu obličeje.2. Po aplikaci bude mít krém hutnější, bohatější texturu.3. Jakmile se začne vstřebávat, konzistence se změní na sérum, které působí svěžím, přesto vyživujícím dojmem.4. Na konci textura opět spíše ztuhne, po absorpci tedy vyplní pleť vláhou, sjednotí její ton a zanechává příjemný, hebký pocit bez mastnoty a nežádoucího lesku.
Pro maximální účinek doporučujeme předtím nanést Absolue Oleo-Serum a následně Absolue oční krém.