www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme HYDRAZEN GEL CREAM hydratační krém 15 ml

Zajímavý produkt Lancôme HYDRAZEN GEL CREAM hydratační krém 15 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Lancôme můžete pořídit v naší aktuální nabídce za neuvěřitelně výhodnou cenu! Akční ceny od 688 Kč.
EAN: 3614274158441
Lancôme HYDRAZEN GEL CREAM  hydratační
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
688 860 Kč Sleva -20%

Vnější vlivy a suché povětrnostní podmínky mohou pleť oslabit a zanechat ji dehydratovanou, matnou, a napjatou. Objevte naši nejvyšší úroveň hydratace a péče s gelovým krémem Hydra Zen, nyní v nově navržené nádobce. Krém s koncentrovaným obsahem kyseliny hyaluronové získané biotechnologií a výtažkem z růže dodává pleti okamžitou hydrataci a dlouhotrvající komfort.
ČÍM SE LIŠÍ
Mimořádně pečující složení. Klinicky ověřená účinnost. Intenzivní 24hodinová hydratace: +25 % více hydratované pleti za 4 hodiny*. Zklidňující komfort: okamžitě zklidňuje pleť a zanechává dlouhotrvající komfort. Den po dni se pleť zdá být plnější, hladší a zářivější.
*Instrumentální test, 24 žen
Po 1 měsíci:

98 % uvádí, že cítí komfort své pleti**
93 % uvádí, že pleť je zklidněná**
95 % uvádí, že pleť je méně podrážděná**
74 % uvádí, že známky stresu se zdají být menší**

**Spotřebitelský test, 75 dobrovolníků, aplikace dvakrát denně
CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚT
Hydra Zen gelový krém je vhodný pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Každý výrobek z této řady byl přísně testován pod dermatologickou kontrolou, aby byla zajištěna bezpečnost a účinnost.