www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme Idôle L'Intense parfémová voda 50 ml

Tento kvalitní produkt Lancôme Idôle L'Intense parfémová voda 50 ml od výrobce se zárukou kvality Lancôme je k dostání právě teď u nás za parádní cenu. Nyní můžete mít za 3 060 Kč.
EAN: 3614273203470
Lancôme Idôle L'Intense parfémová voda
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
3 060

Pro všechny ženy, které sní ve velkém. Pro novou generaci úspěšných žen, silných, upřímných a odvážných. Pro všechny ženy zítřka, úžasné a oslňující, které předávají svou sílu ostatním a otvírají jim novou cestu k úspěchu.
V jádru této intenzivní vůně stojí nejušlechtilejší a nejikoničtější ingredience, růže. Intenzivní esence se skládá ze čtyř druhů udržitelně pěstovaných růží, které jsou ručně sbírané v Ispartě. Srdce růží doprovází kombinace tří jasmínových extraktů, které dodávají vůni jedinečnou smyslnost. Díky kombinaci teplých dřevitých tónů a sladkého vanilkového akordu je vůně intenzivnější.
Precizní a dynamická silueta vůně Idôle, je navržena tak, aby přirozeně padla do ruky, a umožnila jednoduchou a pohodlnou aplikaci. Intenzivně zlaté hrany a záda flakonu představují nehasnoucí plamen v každé z nás.
Nyní je váš čas, probuďte svou vnitřní sílu a staňte se Idôlem pro své okolí.
Najděte svou Idôle vůni.