www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme La vie est belle Iris Absolu parfémová voda 50 ml

Tento skvělý produkt Lancôme La vie est belle Iris Absolu parfémová voda 50 ml od výrobce s dobrým jménem Lancôme je k sehnání v naší nabídce napořád výhodně. Nyní pořídíte za super cenu 3 300 Kč.
EAN: 3614273922968
Lancôme La vie est belle Iris Absolu
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
3 300

NOVÁ INTENZITA, VYZAŘUJÍCÍ ŠTĚSTÍ.Intenzivní a návyková interpretace La vie est belle ztělesněná naším ikonickým kosatcem (Iris Pallida) ve své doposud nejkoncentrovanější podobě, rozptylující neodolatelné květinové srdce. Zapouzdřena v nově vytvořeném flakónu s nekonečným křišťálovým úsměvem, to je La vie est belle Iris Absolu.
– OSLAVA NEKONEČNÉHO, INTENZIVNÍHO ŠTĚSTÍ- KONCENTROVANĚJŠÍ A NÁVYKOVÝ PODPIS KOSATCE- ZÁŘIVÝ NOVÝ FLAKÓN S NEKONEČNÝM KŘIŠŤÁLOVÝM ÚSMĚVEMV ČEM SE LIŠÍ OD OSTATNÍCHZelené a šťavnaté akcenty fíkového a černorybízového akordu se mísí s jasmínem (Jasmine Sambac) a nadměrnou dávkou kosatce, desetkrát koncentrovanějším, to vše umocněné hlubokými tóny pačuli a gurmánským akordem.CO JEŠTĚ POTŘEBUJETE VĚDĚTLa vie est belle Iris Absolu nabízí zářivou, silnou a znásobenou vizi štěstí, která nás zve, abychom spojili své hlasy kolem krásy života a pocítili intenzitu sounáležitosti.Vůni nanášejte na pokožku, především na teplejší části těla: za krk, na vnitřní část zápěstí, za ušní lalůčky.