www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire parfémová voda 100 ml

Hodně oblíbený kousek Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire parfémová voda 100 ml od této skvělé značky Lancôme snadno můžete sehnat momentálně na našich stránkách až neuvěřitelně levně. Aktuálně stojí u nás 4 510 Kč.
EAN: 3614274104370
Lancôme La vie est belle Rose Extraordinaire
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
4 510

Ponořte se do jedinečného světa vůně růže s novou parfémovanou vodou od Lancôme – La vie est belle Rose Extraordinaire.
Mistři parfuméři Anne Flipo, Dominique Ropion a Caroline Dumur spojili své schopnosti a vytvořili okázalou květinovou, ambrovou, dřevitou vůni. Tato kompozice obohacuje původní parfémovanou vodu souhrou tří jedinečných růží: svěží a rostlinné růžové vody, opulentního absolutu z růže damašské a akordu „Space Rose“, zachycující vůni růže pěstované v prostředí s nulovou gravitací ve spolupráci s NASA. Tento neobyčejný tón dodává vůni nový rozměr a přináší něco opravdu jedinečného.
Nová verze křišťálového flakonu, pojmenovaného „křišťálový úsměv“, navržená umělkyní Catherine Krunas, reflektuje kreativitu parfémované vody La vie est belle Rose Extraordinaire. Tvar křišťálové růže vytváří abstraktní květinu, a přechod z bílé do světle růžové barvy inspirovaný okvětními lístky rozkvetlé růže zvýrazňují stříbrné třpytky. Tento neobyčejný flakon není pouze nádobou pro vůni, ale i uměleckým dílem, které zdůrazňuje dokonalost sklářského řemesla značky Lancôme.
La vie est belle Rose Extraordinaire je odvážným spojením přírody a inovace, přinášejícím ikonickou vůni značky Lancôme do nové podoby. Tato silná vůně, vytvořená ve spolupráci s předními parfuméry a inspirovaná unikátní květinou této značky, je opravdovou ódou na královnu květin. Přiveďte do svého života neobyčejnou růži s La vie est belle Rose Extraordinaire.
Složky vůně:
bergamot, pomerančový olej, akord zeleného stonku, růžová voda, absolut z růže damašské, akord „Space Rose“, kosatec, gurmánsky akord, lišejník, ambroxan