www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal parfémová voda 100 ml

Často hledaný produkt Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal parfémová voda 100 ml od kvalitní značky Lancôme máte možnost nakoupit u nás právě ve slevě. Aktuálně za super cenu 4 100 Kč.
EAN: 3614273357197
Lancôme La Vie Est Belle Soleil Cristal
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
4 100

Štěstí je více než pocit – je to aura světla, které kolem nás září. La Vie Est Belle Soleil Cristal nás všechny vyzývá, abychom rozzářili svět štěstím a z obyčejných chvil se stanou nezapomenutelné, jedinečné okamžiky.
La Vie Est Belle Soleil Cristal šíří světlo všude kolem nás, její vonná kompozice tak připomíná sluneční paprsky a hřejivý pocit, který se s nimi dostavuje. Parfémová voda pro ženy se nejprve projeví osvěžujícími tóny mandarinky a pomerančového květu, na které navazuje srdce parfému překypující oslnivými bílými květy, především kosatcem a jasmínem. Madagaskarská vanilka ve spojení s balijským pačuli pak tvoří silný a vřelý základ vůně.
Vůně vás uhrane svými nekonečnými holografickými odlesky. Ikonický flakón je jako křišťál rozkládající sluneční paprsky, které jím neustále procházejí. Celou vůní, od středu flakónu až po konečky duhové stuhy, tak prochází nekonečná záře štěstí.
Vůni nanášejte na pokožku, především na teplejší části těla: za krk, na vnitřní část zápěstí, za ušní lalůčky.