www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme L´Absolu Rouge Intimatte lehká matná rtěnka – 388 3,2 g

Tento diskontní produkt Lancôme L´Absolu Rouge Intimatte lehká matná rtěnka - 388 3,2 g od známé společnosti Lancôme získáte na našich stránkách teď v bezva akci. Výhodně za 1 320 Kč.
EAN: 3614273747356
Lancôme L´Absolu Rouge Intimatte lehká matná rtěnka
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
1 320

L´Absolu Rouge Intimatte je lehká matná rtěnka, ideální pro jemný nebo vrstvitelný výraznější vzhled rtů. Díky svému složení pečuje o rty a dodává jim pocit nenalíčených rtů.
Rtěnka L´Absolu Rouge Intimatte se skvěle hodí pro rozmazaný vzhled rtů. Dejte svojim rtům nový rozměr! Naneste rtěnku L´ Absolu Rouge Intimatte a poté ji konečky prstů jemně rozetřete i přes kontury rtů.
Rtěnka L´Absolu Rouge Intimatte obsahuje:
GRAND ROSE EXTRAKT Směs pečujících aktivních látek získaných z růží.
CERAMIDY Přirozeně se vyskytují v pokožce a napomáhají posilovat kožní bariéru. Zabraňují vysoušení rtů a dodávají jim pocit hydratace.
LEHKÉ PIGMENTY Dodávají vašim rtům smyslný, matný a barevný závoj.
Objevte nádherné nadčasové odstíny v renovovaném luxusním balení s francouzskou elegancí.JAK POUŽÍVAT:1. Začněte nanášet od horního rtu a pokračujte od středu směrem ven.2. Následujte na spodním rtu z jednoho rohu do druhého.3. Jemným poklepáním prstu vytvořte rozostřený efekt.4. Malý zbytek na prstu aplikujte na tváře, abyste získali svěží vzhled.