www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer všestranný korektor s 24h výdrží a komfortem – 01 – Beige Albatre 13,5 ml

Tento zlevněný kus Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer všestranný korektor s 24h výdrží a komfortem - 01 - Beige Albatre 13,5 ml originál od značky Lancôme můžete dostat tady teď právě v akci. Momentálně k dispozici za 1 030 Kč.
EAN: 3614273074469
Lancôme Teint Idole Ultra Wear All Over Concealer všestranný korektor s 24h
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
1 030

Všestranný korektor, který poskytuje až 24h výdrž s prodyšnou texturou. Střední až plné krytí bez fleků, s nímž dosáhnete dokonale matného vzhledu a zakryjete všechny nedokonalosti. Složení, které pečuje o vaši pleť a zároveň s ním dosáhnete bezchybného vzhledu.Korektor, který zakrývá, ale splývá s pletí pro maximálně přirozený výsledek.Zacílené krytí, bezchybně vypadající vzhled. Praktický aplikátor, který můžete používat podle potřeby:1. špičkou aplikátoru pro precizní nanesení na konkrétní nedokonalost,2. celou plochou aplikátoru pro nanesení na celou plochu obličeje.V detailech se skrývá dokonalost. Všestranný korektor Teint Idole Ultra Wear:1. sjednocuje tón pleti,2. zakrývá začervenání a známky únavy,3. vyhlazuje drobné vrásky a hydratuje pleť,4. poskytuje střední až plné krytí,5. nabízí matný finiš pro celodenní svěží vzhled,6. je odolný vůči pocení, otiskům a nevytváří pocit masky7. je dermatologicky testovaný pro všechny typy pleti, včetně citlivé a suché.Pečující složení je obohaceno o ingredience, které zaručují až 24hodinovou hydrataci a příjemnou, prodyšnou texturu vhodnou pro všechny typy pleti, včetně citlivé.MAGNÓLIEHloubkově hydratuje pleť.VÝTAŽEK Z MORINGYZamezuje vysušení pleti a vytváření fleků.GLYCERIN ROSTLINNÉHO PŮVODUFunguje jako magnet na udržení hydratace.VÝTAŽEK Z RŮŽEDodává pleti příjemný pocit a zklidňuje ji.Tipy na použití:1. Používejte jako korektor na sjednocení tónu pleti a zakrytí nedokonalostí.2. Používejte jako make-up a nanášejte na celý obličej.3. Používejte světlejší odstín pro zvýraznění a rozjasnění konkrétních částí obličeje a tmavší odstín pro bezchybné konturování.