www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Blush Stick dlouhodržící tvářenka v tyčince – 01 – Ambitious Pink 9 g

Výjimečný a žádaný výrobek Lancôme Teint Idole Ultra Wear Blush Stick dlouhodržící tvářenka v tyčince - 01 - Ambitious Pink 9 g od kvalitního výrobce Lancôme můžete dostat momentálně za báječnou cenu. Ve skvělé akci za 1 390 Kč.
EAN: 3614272828650
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Blush Stick dlouhodržící tvářenka v tyčince - 01 - Ambitious
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
1 390
Popis produktu

Tvářenka v tyčince s inovativním složením pro extrémní výdrž.
Dodejte svým tvářím přirozenou barvu jedním tahem! Tvářenka Teint Idole Ultra Wear Blush Stick má lehkou krémovo-pudrovou texturu, která okamžitě přilne k pleti a je velice příjemná.
Vysoká koncentrace pigmentu zaručuje výrazné, syté barvy a výdrž po celý den. Tvářenka je vhodná i pro vrstvení, takže je jen na vás, jestli zvolíte přirozený vzhled nebo se pustíte do sofistikovaného a odvážného líčení.
• Tvářenka s dlouhou výdrží a inovativním složením pro každý podtón pleti• Ultralehká krémovo-pudrová textura• Výrazné a syté barvy s vysokou pigmentací
Teint Idole Ultra Wear Blush Stick jsou vhodné pro všechny typy pleti, včetně citlivé. Testováno pod dermatologickým dohledem.
Tvářenka je také:• Odolná proti setřeni• Odolná proti rozmazání• Nekomedogenní (neucpává póry)
 
Jak používat: Aplikace Teint Idole Ultra Wear Blush Stick nesvazuje předem danými pravidly. Nanášejte tvářenku samotnou nebo na váš oblíbený make-up od Lancôme.
Jemným nanesením na tváře docílíte přirozeného vzhledu, vrstvením a silnějšími tahy vytvoříte naopak výrazný a sofistikovaný look.