www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Serum Concealer korektor – 325C 13 ml

Tento zlevněný produkt Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Serum Concealer korektor - 325C 13 ml od společnosti s dlouholetou tradicí Lancôme je k získání online za parádní cenu. Aktuálně stojí u nás 1 030 Kč.
EAN: 3614273988544
Lancôme Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Serum
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
1 030

Objevte nový Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Serum Concealer, který poskytuje až 24H výdrž a hydrataci pro přirozený rozzářený vzhled. Střední vrstvitelné krytí dokonale zvýrazní vaše rysy a přirozeně zachytí světlo. Nemusíte se obávat vyblednutí ani usazování do jemných linek – váš vzhled zůstane svěží a bezchybný po celý den.
Složení, které pečuje o vaši pleť a zároveň s ním dosáhnete bezchybného vzhledu. Korektor, který zakrývá, ale splývá s pletí pro maximálně přirozený výsledek.
Hydratace po dobu 24 hodin
Náš Teint Idole Ultra Wear Care & Glow Serum Concealer je aktivován 81% složkami pečujícími o pleť pro maximální rozjasnění pleti. Den po dni je pleť jasnější, hladší.
Kyselina Hyaluronová: Poskytuje hloubkovou hydrataci pleti po celý den.Ceramidy: Vyhlazují povrch pleti, redukují jemné linky a zlepšují texturu pokožky.Peptidy: Účinkují proti stárnutí pleti, stimulují produkci kolagenu , čímž zlepšují pevnost a elasticitu pokožky.Extrakt Yuzu: Dodává pleti objem a vytváří tak mladistvější vzhled
Vhodný pro všechny typy pleti
Naše ultra-pečující formule je šetrná k pokožce a vhodná pro všechny typy pleti, včetně suché, mastné a citlivé pleti. V kombinaci se širokou nabídkou odstínu, které perfektně ladí s naším Care & Glow Foundation, můžete vytvořit kompletní přirozenú make-up rutinu pro každodenní použití.
Všestrannost pro dokonalý vzhled
Korektor je všestranný díky svému multifunkčnímu aplikátoru ve tvaru diamantu. Můžete jej použít k rozostření a zakrytí tmavých oblastí, korekci nedokonalostí, zvednutí pohledu očí a obličeje a přirozenému rozjasnění a zvýraznění obočí, nosu a rtů.
Výsledky, které ženy milují
Podle našeho průzkumu provedeného na 139 ženách:* 90% uvedlo, že produkt působí po aplikaci svěže* 85% potvrdilo hladký a vyrovnaný vzhled* 84% bylo spokojeno s přirozeným výsledkem* 81% zaznamenalo zářivou a rozjasněnou pleť
Tipy na použití:1. Používejte jako korektor na sjednocení tónu pleti a zakrytí nedokonalostí.2. Používejte jako make-up a nanášejte na celý obličej.3. Používejte světlejší odstín pro zvýraznění a rozjasnění konkrétních částí obličeje a tmavší odstín pro bezchybné konturování.