www.parfémyYodeyma.cz

Lancôme Trésor La Nuit Le Parfum parfémová voda 30 ml

Exkluzivní kousek Lancôme Trésor La Nuit Le Parfum parfémová voda 30 ml od dodavatele s dobrým jménem Lancôme můžete sehnat právě zde skutečně levně. Aktuálně za super cenu 2 130 Kč.
EAN: 3614274068795
Lancôme Trésor La Nuit Le Parfum
Ověřit dostupnost
Značka: Lancôme
2 130

Jedinečná řada La Nuit Trésor dostává nový rozměr smyslnosti a vášně s nejintenzivnějším parfémem z této kolekce – La Nuit Trésor Le Parfum. Lancôme představuje novou návykovou vůni, která interpretuje růži zahalenou do extraktů kakaa a tónů černého rybízu.
La Nuit Tresor Le Parfum je zahalen tajemstvím tří ingrediencí: lektvar z damašské růže ,který rozvíjí opulentní a medové tóny. Kakaové extrakty, které se mísí s neobvyklým a atraktivním gurmánským nádechem. Nakonec, síla akordu černého rybízu a esence pačuli uzavírá celkový dojem s bohatou a dřevitou rovnováhou.
Flakon vůně je zbarven tmavě fialovým přechodem a reprezentuje vzácný diamant ve spojení s intimitou noci. Sametový doplněk s nádechem saténu dodává flakónu rafinovaný finiš a tmavé zbarvení této návykové vůně vytváří s paprsky světla unikátní kontrast.