www.parfémyYodeyma.cz

Lebon Tropical Crush zubní pasta s příchutí ananasu s rooibosem 25ml

Tento akční produkt Lebon Tropical Crush zubní pasta s příchutí ananasu s rooibosem 25ml od dodavatele se skvělou pověstí Lebon najdete tady a teď trvale výhodně. Nyní lze objednat jen za 100 Kč.
EAN: 5430000463324
Lebon Tropical Crush zubní pasta s příchutí
Ověřit dostupnost
Značka: Lebon
100 199 Kč Sleva -49%

EXPIRACE 3/2021
 
Zubní pasty z kolekce Organic Lebon jsou vyráběny výhradně z přírodních a organických látek získaných etickým a k přírodě ohleduplným postupem.
Příchutě a vůně dodává společnost, která se zabývá už od 18. století sběrem a zpracováním rostlin a má řadu klientů mezi největšími francouzskými módními domy a výrobci exkluzivních parfémů.
Grafická podoba pochází od předního módního návrháře a interiérového designéra. Vše je vyráběno výhradně ve Francii. TROPICAL CRUSH: kombinace svěžího ananasu s rooibosem a mátou je jako procházka po bílé písčité pláži Ilha Grande v Brazílii.
Účinné látky:Lauryl Glykosid- šetrná, přírodní neiontová látka. Stévie sladká- známé sladidlo až 300x vyšší sladivost než cukr. Zelený čaj- zlepšuje hojení poškozené pokožky, zklidňuje. Aloe vera- váže vlhkost a pomáhá hydratovat. Papája- neabrazivní čistící účinek, pomáhá odstraňovat zubní plak a předchází vzniku zubního kazu
Použití:Na kartáček naneste množství pasty o velikosti hrášku. Po aplikaci vypláchnout ústní dutinu.